Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Yüz yüze gelmedin mi hiç
Hatalarınla bi kere bile
Aşka karşı koyamazsın
Bunu deneme bile
Belki yine yanılıyorum
Dosta düşmana sarılıyorum
Doğruyu gel sen söyle
Yanlışı nerde yapıyorum
Bütün gece sabaha kadar
Ya da bir ömür ölene kadar
Aşk kalbine dönene kadar
Beklerim

Sen gerçeği görene kadar
Kader ağları örene kadar
Aşk kalbine girene kadar
Beklerim
Çıktım aşk duasına
Bin bir masal dünyasına
Bıkmadın mı yalanlardan
Gerçeklere uyansana
senağlama senağlama senağlama

günaydın kızlar nasılsınız bakalım smhsmh döktürmüşün canım şiiri ellerine sağlık
alin gitmiş işler yoğun herhal
hakça günaydın canım
ee diğer kıslar nerdesiniz hadi uyanın artık yaa

günaydın kızlar... Eski günlerdeki gibi ben de bu sabah aranızdayım..... Özledim sizleri çok....

Hakca,belenay,durulaytug hepinize günaydın. Belenaycım işler hala çok yoğun ama bu sabah arkadaşlarla güzel bir kahvaltı yaptık. Onun için kayboldum ortalıktan. Durulcum bebişin nasıl tatlım?
Sen nasılsın? Mide bulantıların geçti mi?

günaydın kk nın güzelleri kızlar bugün hayırdır hepiniz erkencisiniz maşallahhh
durucum hoşgeldin canım bebişimiz nasıllar bakalımmm
smhsmh sabah sabah iyi geldi vallaaaa teşekkürler canımcımmm

günaydın hanımlar.Aramıza yeni katılan arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz.Rabbim bol hamişli günler nasip eylesin.

Sultaannn söyle oğluna kızımı öpüp durmasın ayıp oluyor ama.Kavga etmeyelimmm.:mymeka:

Neyse fazla taşkala yapmayayım daha bağırırdım ama sen dua et beloşun bebeği uyuyor.

günaydın bende buradayım. akşam giremedim yazılanları okuyordum.
belenaycım ben menemende görev yapıyorum.
durulaytuğ merhaba canım tanışmıyoruz ama hamileymişsin okudum yazını. canım Allah hayırlı sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı hepimizin başına. sen bizim için dua et. hamişlerin duaları kabul olurmuş özellikle doğum esnasında yapılan dualar.

kızlar aklıma gelmişken söyliyeyim dedim. yumurtlama olup döllenme olduktan sonra yani 14. günden sonra çok ağır işler yapmamak gerekiyormuş. abimin eşinin herşeyi normaldi. yumurta oluşuyor istenen büyüklüğe geliyor çatlıyordu ama gebelik olmuyordu. doktorumuz ona döllenen yumurtanın tutunamadığını oyüzden döllenme olduktan sonra ağır şeyler kaldırmamasını söylemişti. gerçekten dikkat ettikten sonra hamiş kaldı. şu an 2 bebişi var.

alin, yasemen, papatya1979, belenay, tatlı cadı sizlere de günaydın güzeller.... Alincim bebiş iyi bugün randevumuz var doktorda, şu ikili test olayı var ya o yapılacak inşallah sonuçlar iyi çıkar.... Mide bulantılarım çok çok azaldı, artık normal yiyip içmeme başladım ve ben kilo verdim bu 3 ay içerisinde şimdi normal kiloma dönebildim çok şükür, artık bundan sonra alırım kilocukları.... Çok heycanlıyım var ya ben yıllardır hep aynı kilodayım bakalım yakışacak mı hamilelik, sanki az da olsa biraz göbeğim çıktı gibi geliyor bana, keyfim çok yerinde, sizler de bol bol dua ediyorum merak etmeyin... Rabbim size de yaşatacak bu duyguları inşallah....

durulaytuğcum canım benim inşallah test sonuçların güzel gelir. sağlıklı bir bebişin olur. dualarımız seninle.

sultancım nerelerdesinnn kızzz özledik valla yaaa

durulcum iyi olmana çok sevindimmm oh oh maşallah

günaydın kızlar mrb nasılsınız.... durul hg canımmm ne güzel bulantıların azalmış zaten doktorlarda diyor aslında o bulantılar bebeğin yararına oluyormuş o alacağı besini alıyormuş zaten... iyiki varsın canım...

durulaytug canım inşallah sonuçlarda iyi çıkar. dularımız seninle. kendine ve bebişine dikkat et.

gunaydın hanımlar
durulcum ınsalah test sonuncların ıyı cıkar canım rabbım saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın arkadasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…