Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

alincim canım yaptım hatta kanda baktırdım cumartesi günü akşam rahatsızlandım hastanede yaptırdım ama çıkmadı canım hayırlısı ne diyelim demekki zamanı daha gelmemiş bi kaç gün sonra tekrar baktırıp söktürücü kullannıp hasta olmak istiyorum çünkü bende acayip sıkıntı yapıyor hastalanmayınca

:1hug: canım çok saol inşallah bebişin annesine sıkı sıkı tutunmuştur meleğini taşıyorsundur tatlım hakkında hayırlısı neyse o olsun hepimiz moda giriyoruz mecburan bi umut işdeeee ne yapalımmmm Şeniz inşallah hamişsindir :CüvCüv:

rufeyde inşallah hamişsindir kız şimdiye kadar nasıl test yapmadan durdun seni tebrik ederim bence günün normalde hiç geçmiyosa hemen bi test al yap derim bizede sonucu yaz eczaneler kapanmmadan yetiş . inşallah inşallh beklentin gerçek olur Rabbim tüm isteyenlere sahlıklı haişlikler nasib etsin. amin.

ne bileyim yaaaa:1no2:en az 3 aymı:1shok:kız nasıl dayancanız:jeyyar:neyse bakam aman eşin iyi olsunda 3 ay dediğin nedirkikafamçokkarıştıgeçer geçer hani ben bir an önce teyze olim diye dediydim neyse beklicez artıkkaydirigubbakcemile

bende bir değişiklik yok bekliyoruz bakalım menepoza girmeden bir tane tuttururuz diye:roflol:

bende varım,adetim 5 gün geçti,ama test için 5 gün daha beklicem.umutlanmak istemiyorum.dua edin ne olur..

canım ya 2 kere test yaptım ama negetif çıktı daha günüm gelmeden yaptım birincisini ikincisinide 4 gün sonra yptım kız nasıl sabredeyim çatlerım ama kan testinde çıkar inşallah hayırlısı..:teselli:

selam kızlar benım bugun işim coktu biraz ara verdım bı bakım dedım bızım hanımlar napıo
ben bugun bıraz daa ıyıyım hemen evde işe koyuldum köyde oldugum içinmi bilmiyorum ama benım işim hiç bitmiyor yaaaa
kızzz rüfeyde serra sen hala kan testını yaptırmadınmı hadı cabuk hemen yaptır bız meraktan catladık sen nasıl duruyon insalah hamişsindir bitanem

ceydacım hoşgeldin tatlım iyi olmana çok sevindim canım ya evde olunca kimin ev işi bitiyorki ama kendinide fazla yorma canımmm gerçi çalışanların hiç işi bitmiyo yaaa neysee :))))

canım ya negatif çıkarsa diye korkudan gidemedim ama yarın gidecegim artık degilsem çok üzülürüm ama hamişsemde çooooooooooooooook sevinirim hayırlısı artık:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

slm ben aranıza yeni katılıyorum inş herkezin dileği hayırlısıyla kabul olur nasıl bekliyorsunuz anlayamıyorum ben çok sabırsızım :))))

kızlarrrr duanıza ihtiyacım varrrr eşim kaza yapmışdı yaaa servisden aradılar raporu expere göndermişler inşallah kabul ederler etmezmezlerde durum vahimmmm 3.000 ytl lik hatta daha fazla hasar var mış ne olur kabul etsinlerde siğortadan karşılayalımmmm ne olurrr dua edinizzzzz şimdiden hepinizden allah razı olsunnn

dualarım senınle canım:Saruboceq: allah işinizi kolaylastırsın:Saruboceq: insalah kabul etsınler :Saruboceq:
senı anlayabılıyorum cok zor bı durum bızde bayram donusu ufak bı kaza yaptık allah tankı cok buyuk sorun yok
allah yardımcınız olsun bıtanem:Saruboceq:

slm ben aranıza yeni katılıyorum inş herkezin dileği hayırlısıyla kabul olur nasıl bekliyorsunuz anlayamıyorum ben çok sabırsızım :))))
h.g.canım aramıza:teytey: guzel dıleklerın ıcın de sagol canım allh senınde gonlune gore versına.s.
bende ılk zamanlar cok sabırsızdım 3,4 sene nasıl gecer nasıl beklerım derdım ama 6 yıl oldu ve alıstım artık ınsan zamanla alısıyor bee canım
ıns.sen fazla beklemezsın:Saruboceq:

kızlar hepiniz için dua ediyorum inanın her namazdan sonra inşallah kabul olur dualarımız

alincim başınız sağolsun canım. umarım en yakın zamanda tekrar bebek sahibi olurlar sağlıklı bir şekilde.

yasemennnn çok geçmiş olsun canım. havalar bir sıcak bir soğuk. kendine dikkat et. canım inşallah sonuç iyi olur ve en yakın zamanda hamiş haberini alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…