Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

mrhb arkadaşlar ben ilk bebeğimi kaybettim 6 ay önce
2 aydır bebek istiyoruz ama olmadı çok korkuyorum sizce olurmu inşallah
nolur cvp yazın çok üzgünüm

buarada 7 günüm var ve ben heyecandan ölücem
acaba hamiş iyim sizlerin yazılarını okuyunca yalnız olmadığımı anladım iyiki varsınız Allah hepimize sağlıklı hayırlı bebişler versin

kızlar selamlar birkaç gündür açamadım pcyi nasılsınız inşallah iyisinizdir..geçmiş bayramlarınızı kutluyorum hepinizi öpüyorum..ALLAHIM HEPİMİZİ BEBİŞLERİMİZE HAYIRLISIYLA KAVUŞTURSUN İNŞALLAH..

pik rose hoş geldin canım nasılsın bakalım
feyzaaksungur hoşgeldin canım olur inşallah bebişin bir kere hamile kaldın ya bir daha olur hiç üzülme düşüğün bir ayağı içerde olur derler yani çabuk hamile kalabilirsin hayırlısı olsun canım

kıslarr dün öğrendim hamileyim sizlere moral olsun diye paylaşmak istedim
bende geçen yıl bebeğimi karnımdayken kaybettim şu an sevinemiyorum bile eşimle hiç konusunu açmıyoruz hamileliğimin yani ikimizde hamile değilmişim gibi davranıyoruz ilkinde çok kaptırmıştık sevincimiz kursağımızda kaldı

inş buna bişi olmaz bizimle kalır

canım hoş buldum .iyiyim çok şükür canım ama daha iyi olmak istiyorum ALLAHIM bebiş nasip edrese inşşş...:1hug:
sonuyok tebrikler canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşşş bebişini canım..gamyoncuiremsu
rüveyde ve feyza inşallah hamişsinizdir kızlar hayırlısıyla birgün hepimiz oluruz inşşş...
hepinizi öpüyorum...a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

tebrık ederım canım a.s.ınsalah bu sefer olacak ve bebısınızı kucagınıza alacaksınız:Saruboceq: canım rabbım kollarınızı boş bırakmasın :Saruboceq:

canım çok sevindim senin adına hep iyi düşün ki iyi olsun bende ilk bebeğimi kaybettim Allah aynı acıyı bidaa yaşatmasın hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah darısı başımıza :CüvCüv:

sonuyok tebrikler canım allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin canım rabbim isteyen herkeze annelik babalık duygusunu tatdırsınn canım üzülme inşallah bunda bişey olmayacak böyle buruk davranmayın herşeyde bi hayır vardır canımm hakkınızda hayırlısı olsun inaşallahhh

ay kızlae desenenize bu ay patlama olacak arkadaşların çocuğunun günü geçtiii inşallahhh günü geçen arkadaşlarım hamişsinizdirde bizleride sevindirirsinizzzz

ay kızlae desenenize bu ay patlama olacak arkadaşların çocuğunun günü geçtiii inşallahhh günü geçen arkadaşlarım hamişsinizdirde bizleride sevindirirsinizzzz

benim gün geçmedi ama heyecanla bekliyorum nolur dua edin inşallah bu ay hamişimdir ve bu ay bekleyen herkesde hamişdir inşallah:CüvCüv: ama herşeyden önce Rabbim hayırlısını sağlıklısını ve sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin isteyen herkese versin dualarım sizinle:Saruboceq:a.s.

kızlar iyiki varsınız yalnız değilim ve sizinle paylaşmak beni inanılmaz rahatlatıyo ve umutlandırıyor a.s. biribirimize hep duacı olalım:Saruboceq:

ben 1,5 yıldır çocuk sahibi olmaya çalışıyorum,pko var bende de.1 ay gonaphane kullandım yalnızca ,kist yaptı ,onun geçmesini bekledim.Geçen ayki muayenede doktor kistlerin azalmış dedi.önümüzdeki ay rahim filmi çektireceğim.hiç olmayacak gibi geliyor artık :-(

feyzacım senın problemın nedır

canım benim 6 ay önce ilk bebeğimin kalbi 8 haftalıkken durdu ve ben de yeniden hamile olmak bu kez sağlıklı olarak bebişimi kucağıma almak istiyorum ilki nasip değilmiş Allah dan hayırlısı şimdide günüme 6 gün kaldı heyecanla bekliyorum tabii endişede ediyorum ama sizlerin yazılarını okuynca kalbim rahatlıyo inşallah dualarımız kabul olur:Saruboceq:

Ben de varım arkadaşlar.2.denememizdi bu ay ama olmadı,regl oldum bugün.gelecek ay umudumu taşımaya devam ediyorum,3.ayımızda gelir işallah hayırlısı ile bebeşim.Allahım isteyen herkerse nasib etsin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…