Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım ben 4 aylık evliyim bir aylıkda hamileyim.kaynanam yüzünden ben şu anda boşanıyorum onun için iki arada kaldım.
ay ınanmıyorum ya bı kaynanan yuzunden kıymayın cocugunuza yapmayın ne olur gercı problemınn boyutunu bılmıorum ama bı cozumu varsa cozum yolu arayın valla cok uzuldum bak sımdı:a015:

canımm benim artık bi yolu kalmadı bu kaynana dilinin çözümü yok.ee napcam bebeğide ailemin boynuna nasıl yıkayım nasıl babasıs büyüteyim.

Canım hayırlısı olsun ama düşün bidaha bir yolu yoksa evet ama kıyma bebeğine hayırlı bir çözüm bulursunuz inşallah

ya sen esınle evlısın kaynanayla degılkı esın nasıl sana karsı senın yanında degılmı yanı offff bılmıorum kı sımdı sana ne desem benımde 2.evlılıgım ama benım cocuk yoktu ayrılkı denınce bıde ortada cocuk olunca ıcım cızlıo

ben hiç kıymak istermiyim daha yaşım yirmi hemde 4 aylık evliyim :KK43:bide üstüne allah nasip etmiş bi evlat daha ne isteye bilirdim ki.ama bende bu kaynana varken mümkün deil yürümezz

eşim benim evimde ne oluyorsa olsun hemen kaynanama yetiştiriyor inanın yatak odamda olan biteni bile diyo.benim eşimde iş yok anlıyacagın

Of çok kötü güzelim ya .Ne diyim böyle bir erkekle ömür geçmez.Rabbim tez zamanda kurtulmak nasip etsin sana.Hayırlı bir sonuç olur inşallah senin için

aynı benım yasadıklarımı yasıosun anladıım kadarıyla hayırlısı olsun canım allah hakkında hayırlısını versın

iyi akşamlar hanımlar nasılsınız bakalım ben işten yeni geldim yoğun bir gündü bakayım kızlar ne yapmış dedim
zafergamze arkadaşım allah hayırla kucağınada almayı nasip etsin aldırmayı düşünüyormuşsun ne şart altında olursa olsun sakın bebeğini aldırma en büyük günah bu olur şimdi diceksin babasız evlat büyütmek zor ama yinede bir cana kıymaya değermi sence ona sımsıkı sarılıp hayatını ona göre yönlendirmelisin hem belki bebeğiniz olunca eşinde düzelir durumun zor ama bir cana kıyacak kadar değil şimdi senin yerinde olmak yani hamile kalmak için canını bile vermeye hazır kaç kişi var biliyormusunanne olabilmek için hayatını gözünü bile kırpmadan tehlikeye atan insanlar var sana bu nimet bu güzellik kolayca gelmiş nasıl geri tepersin hemde sağlığın yerindeyken vede bebeğin sağlıklıyken ben bunu anlayamıyorum hem hamile kalmak için ona sordunmu şimdi onun canını almaya kalkıyorsun bu çok büyük günahher doğan bebek rızkıyla doğar canım bence bir an önce bu düşüncenden kurtul eşinle sorunlarınızı çözme yoluna gidin allah yardımcın olsun

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
Ecrin_Ceylin
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
esrarengiz79
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fatıma zehra
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
filiz027
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
Hüzün_yılı
innocence
iiissil
imran88
jasminiee
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nur_elnur
melekt
melek23
mehril
merveburc
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
ogs
onuseviyorum
oburşirin
ozna
orkidenn
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
papatya_1979
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seda_SARI
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tuana3434
tuba_cüneyt
umudumsensin
umutvar
vezikül..
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zeynoyan
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. .......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ................HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... .....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... ......HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... ........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ...........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ ...............................................HAM İLE(61)

fatıma zehra eklendi en son

sevgili arkadaşım durumun beni çok üzdü.dört aylık evlilik süreci kısa bir zaman acele karar verme ...yaşında henüz çok ufak.sağlıklı düşünerek karar vermeni tavsiye ederim.ben 10 yıllık evliyim benimde evliliğimin ilk yıllarında kaynana yüzünden olmasa da fikir ve aile uyuşmazlığı yüzünden boşanma eşiginde olduğumuz günlerimiz oldu.ve bende evlendiğim gün hamile kalmış çaresizdim.ancak evliliğin iik yılları birbirini tanıma süreci huyunu suyunu kabullenmedeki zor günler malesef...ancak olgunlaşmaya başladıkca ve o güzel evlat dünyaya geldiğinde herşey o kadar farklı ki geçmişteki o bütün mutsuzlukların yerine tarif edilmez sevgi,huzur,saygı kaplıyor.senin durumun senin açından şu an olusuz gözükebirir ama pencerenin diğer tarafından bakmayı unutma...allah hakkında neyse hayırlısı onu nasip etsin inşalllah..

evet canım cok haklısın ama bende napcagımı bilmiyorum.

yaşadıkların kolay değil yaşın genç ama söz konusu olan bir cansa bir daha düşün derim rabbim bir çıkış yolu gösterir sen bu bebeği aldırdın diyelim ilerde bir daha hamile kaldın ve doğurdun peki bu ölen bebeğine haksızlık olmıyacakmı senin genç olmanın yada eşinle geçinememenin günahını neden bu bebeğe yükleyesin bak sen bol bol dua et rabbim bir çıkış yolu gösterir bi tanem kıyma bebeğine yada hemen düşünmeden bir karar verme:emir_bebek:sen anne olmayı hakedecek kadar iyi birisin eminim bundan kendini ve bebeğini mahrum etmea.s.

selam arkadaşım ....yaklaşık altı aydır ikinci çocuğum için hamile kalmaya çalışıyorum.umarım ekim ayında hamile kaldığımı öğrenebilirim beni de umut listesine ekleyebilir misiniz:)

arkadaşlar bu kistler artık korkulu rüyalarımız oldu ne yapacağız bilmiyorum ve çok umutsuzum . insanın çok fazla sabıra ihtiyacı olması gerekkkk. belki dekendimizi çok dinliyoruz o yüzdenmi bu kadar engel çıkıyor bilmiyorum. kist var rahim ters bekle diyor doktor olmayacaksa niye beklemeliyim ki?

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
Ecrin_Ceylin
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
esrarengiz79
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fatıma zehra
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
filiz027
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hadigel
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
Hüzün_yılı
innocence
iiissil
imran88
jasminiee
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nur_elnur
melekt
melek23
mehril
merveburc
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
ogs
onuseviyorum
oburşirin
oozlem
ozna
orkidenn
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
papatya_1979
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seda_SARI
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tuana3434
tuba_cüneyt
umudumsensin
umutvar
vezikül..
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zeynoyan
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. .......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ................HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... .....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... ......HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... ........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ...........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ ...............................................HAM İLE(61)

oozlem hadigel ikinizde hoşgeldiniz umarım en kısa zamanda bebeklerinize kavuşmanız dileğiyle

arkadaşlar bu kistler artık korkulu rüyalarımız oldu ne yapacağız bilmiyorum ve çok umutsuzum . insanın çok fazla sabıra ihtiyacı olması gerekkkk. belki dekendimizi çok dinliyoruz o yüzdenmi bu kadar engel çıkıyor bilmiyorum. kist var rahim ters bekle diyor doktor olmayacaksa niye beklemeliyim ki?
anem 3 cocuk dogurdu ve rahım ters halada ters doguma yakın kendılıınden donermıs benım de rahım az donukmus ve dr.m hıc onemlı degıl hamıle kalmaya engel degıldır dedı kıstlere gelıncce yumurtlalık kıstlerıyse onlarda hamıle kalmaya engel degıl arkadasım bunu cok arastırdım her kadınn yumurtlama donemınde kıstlerı olusurmus ve adetle kendılıınden kaybolurmus
belkı dr.n buyuzden bekle demıs olabılır canım

aranıza kabul ettiğiniz ve ismimi eklediğiniz için çok memnun oldum...umarım çocuk özlemi ile tutuşan tüm anne adaylarının sağlılklı hayırlı evlatları olur...içimden bir his nedense bu ayların hamilelik açısından bereketli geçeciğini söylüyor umarım herşeyin hayırlısı olur :))

X