Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Günaydın güzeller. Benim de 6 aydır olmuyor. Bu ay da gecikmem oldu. Tam adet günümü bilmediğimden test de yapamıyorum. Yarına kadar olmassam yarın kan tahlili yaptırcam. Rabbim tüm isteyenlere sağlıklı, hayırlı bebişler nasibetsin...

günaydın nasılsınız bakim şekerler dün yine gece kuşları sohbetteymiş anlaşılan ceyda hsay bahhar üçlüsü ohhhh sefanız olsun
ecrin_ceylin hoşgeldin canım inşallah en kısa zamanda bir bebişin olur hem daha çok erken 6 ay enaz bir yıl veriyorlar doktorlar hadi hayırlısı olsun bakalım

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
Ecrin_Ceylin
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
Hüzün_yılı
innocence
iiissil
imran88
jasminiee
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nur_elnur
melekt
mehril
merveburc
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
umudumsensin
umutvar
vezikül..
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. .......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ................HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... .....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... ......HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... ........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ...........................................HAMİLE( 60)

ecrin_ceylin hoşgeldin canım

günaydın nasılsınız bakim şekerler dün yine gece kuşları sohbetteymiş anlaşılan ceyda hsay bahhar üçlüsü ohhhh sefanız olsun
ecrin_ceylin hoşgeldin canım inşallah en kısa zamanda bir bebişin olur hem daha çok erken 6 ay enaz bir yıl veriyorlar doktorlar hadi hayırlısı olsun bakalım

Moral verdiğin için teşekkür ederim canım. Bu gün felaket mide bulantılarım var. Hamile miyim acaba? Hiç inanasım gelmiyor.

h.g.ecrın ceylıncım ınsalah hamıssındır allah gonlune gore versın canım
kızzzz belenay asklosun kıskandınmı yoksa sende geleydın canım 3ümüzden baska kımse yoktu zatı sende katılaydında bıraz ortam senlenseydı

ya kızlar önceden yazıyordum buraya sonra hamile kalınca yazmadım ama sonra bebeğimin kalbi durmuştu aldılar 3 ay oldu şimdi birdaha düşünüyoruz

Bahhar cim merhaba tatlim.evet daha önce 3 kez hamile kaldim.ama sonuç bebişim hala yok.en az 1 yil ara vermek istiyorum.inan bir bebişim olsun okadar çok istedimki psikolojim bile bozuldu.ama bu 3. Düşükten sonra içimde bi soğukluk oldu.yine çok istiyorum ama şu an hazir değilim.bide daha kromozon analizi yaptirmadik.bakalim ramazandan sonra büyük ihtimalle ankara gidip yaptiracaz hayirlisiyla.sanirim sonuç tüp bebek olacak.herkes için hayirlisi.sen ne yapiyon canim...nasilsin?

Selam şekerler. Listenize yeni katıldım ama durumumdan haberdar edeyim dedim. Hala regli olmadım. Hamilelik belirtileri de regli belirtileri de var. Bu gün test yaptım negatif çıktı. Ama hala umutluyum. Yarın bir de kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Olmasa da üzülmicem ama kendime söz verdim. Bir dahaki aya umutlarla gireceğim...

Bahhar cim merhaba tatlim.evet daha önce 3 kez hamile kaldim.ama sonuç bebişim hala yok.en az 1 yil ara vermek istiyorum.inan bir bebişim olsun okadar çok istedimki psikolojim bile bozuldu.ama bu 3. Düşükten sonra içimde bi soğukluk oldu.yine çok istiyorum ama şu an hazir değilim.bide daha kromozon analizi yaptirmadik.bakalim ramazandan sonra büyük ihtimalle ankara gidip yaptiracaz hayirlisiyla.sanirim sonuç tüp bebek olacak.herkes için hayirlisi.sen ne yapiyon canim...nasilsin?

İyi olmaya çalışıyorum canım ya moralim bir düzeliyor bir bozuluyor dengede tutmaya çalışıyorum işte :nazar:
kromozom analizini yaptırsanız çok iyi olur..İnşallah bişey yoktur..En azından hamile kalabildiğini biliyorsun..
Allah bir daha yaşatmasın bu kaybı sana kaybetmek çok zor..Onlar emanet bize ama yinede çok zor..Kalp taşıyoruz bizde .:çok üzgünüm:
İnşallah dinlenmeye çekildiğinde süpriz yapar size yavrunuz.
Allah hepimizin hakkında en hayırlısı neyse onu versin .

Selam şekerler. Listenize yeni katıldım ama durumumdan haberdar edeyim dedim. Hala regli olmadım. Hamilelik belirtileri de regli belirtileri de var. Bu gün test yaptım negatif çıktı. Ama hala umutluyum. Yarın bir de kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Olmasa da üzülmicem ama kendime söz verdim. Bir dahaki aya umutlarla gireceğim...

Canım arkadaşım inşallah kuzucuğun seninledir..
Değilsede üzülme sakın bir sonraki aya inşallah..
:Saruboceq:

Sultanıımmm
Sabah gelince mesajımı okumanı istiyorummmm..
Dün gece rüyamda seninle msnde msjlaştığımı gördüm.
Hamileymişiz...:teytey:
Ve onunla ilgili konuşuyorduk..Karnının belirginleştiğini falan yazıyordun..:sm_cool:
İnşallah rüyam hayırlara çıkar ben çok hayırlı şeylere yordum:CüvCüv:
Rüyada bile sanal alem görüyoruz..Teknoloji çok fena yaptı bizi:)
kaydirigubbakcemile3

Sultanıımmm
Sabah gelince mesajımı okumanı istiyorummmm..
Dün gece rüyamda seninle msnde msjlaştığımı gördüm.
Hamileymişiz...:teytey:
Ve onunla ilgili konuşuyorduk..Karnının belirginleştiğini falan yazıyordun..:sm_cool:
İnşallah rüyam hayırlara çıkar ben çok hayırlı şeylere yordum:CüvCüv:
Rüyada bile sanal alem görüyoruz..Teknoloji çok fena yaptı bizi:)
kaydirigubbakcemile3

canım inşaallah bir gün onuda yapacaz biliyorum Allahın izniylee... kız nerden girdim rüyana halbuki geceleri gezmiyorum rüyalarda ama heralde sana bir kaçamak yaptım .... :)))
hakca canıum hg canım durumun nedir nasılsın şu anda ne zaman test yapacan ay çok meraklandım ha :))

canım inşaallah bir gün onuda yapacaz biliyorum Allahın izniylee... kız nerden girdim rüyana halbuki geceleri gezmiyorum rüyalarda ama heralde sana bir kaçamak yaptım .... :)))
hakca canıum hg canım durumun nedir nasılsın şu anda ne zaman test yapacan ay çok meraklandım ha :))

sultancım merhaba. yarın test günü kısmetse. bakalım hakkımızda hayırlısı olsun. hastalanıcakmışım gibi ama...

tubiş geçmiş olsun canışım... kaynana değilmi işte elbet bişeyini sokuşturacak gribini vermiş sana :))) hehehe şaka tabiii :)) bende iyiyim çok şükür işte haftasonuna gelsince ev işi ne giriştim bayram temizliği yapıyorum halıları fabrikaya yolladık... gerçi bayram de evde değilim ama olsun bayramdan sonra ev tertemiz olur en azından...
hakca canım umarım mutlu haberler verirsin bize hadi hayırlısı ....

slm güzeller nasılsınız bakalım kızlar hastalara şifa temizlik yapacaklara kolaylık yarım bhcg baktıracaklara hayırlı haberler nasip etsin yüce rabbim dualarım kimlere gitti anladınız:) ee tabi hamiş adaylarımızıda unutmadım allahım hayırlı haber almayı herkese nasip etsin....kızlar hepinizi çok özledim valla annem biraz rahatsız yanımda kalıyo ona bakıyorum nete giremiyorum annem ,için dua ederseniz sevinirim ii haftalar şekerler........

tatli.cadi teşekkür ederim canım. amin canım hepimiz için hayırlısı olsun. annene çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. :Saruboceq: umarım önemli birşey yoktur.

kaydirigubbakcemile3 bak herkes kendini nasıl biliyo cnm benim allahım bhcg ni 10000 olarak almayı nasip etsinnnn....saol cnm aslında hem önemli hem değil tarzından beyne giden damarlarda daralma ve pıhtılaşma varmış ayrıca kireçleme ve disklerde erime varmış dr bunun yaşlılarda görüldüğünü söyledi fakat dikkatli olmazsa kan pıhtısı allahım korusun beyne sıçrarsa felç olur dedi rabbimmmmmmmm böyle bişeye izin vermesin kurban olduğum allahım...cnm sende varmı belirtiler herhangi bir şeyler?

kızlar nasılsınız bakalım ben yoğunum o yüzden fazla giremiyorum sadece bir hatrınızı sorayım dedim
alincim geçmiş olsun canım allah şifa versin
cadım cadım nasılsın allah anneciine acil şifalar versin bi tanem güzel bak anneciğine bozuşuruz sonra
hakça canım hayırlı haberlerle gel yarın allahım gönlüne göre versin
saru cüvcüvmün sen nasılsın bakim kolay gelsin sanada fazla yorma kendini
yasemen kara kızım sen nasılsın bakim
mervecim bu neşe böyle hoşgeldin bizde seni ösledik
ceyda gelmedimi acep
zeyes sen nasılsın canım
SMHSMH sen nasılsın bakim nerelerde geziyon kız bizim topiğide geeeeel
bahar yine gececi anlaşılan kız ne ara uyudunda gördün rüyayı:))
ee kızlar yokmu hakçadan başka bekleyen hadi beni teyze yapın

X