Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Tatlı cadi inşallah hissettiklerin gerçek olur hayırlısıyla ...Valla içimizden birinin daha hamileyim demesine çook ihtiyacım var bu ara..
Hakça inşallah sende güzel haberler verirsin bize..

herkeze hayırlı aksamlar
h.g.baharcım dun tarıfını aldım onlarda markasına gore degısıyomus gecen bı arkadasım yapmısta hep erımıs tursusu ben yınede bugun pazarda aradım ama bulamadım su olarak vardı almadım hakcanın dedıgı yaptım bakalım

anladım canım ama benimkinde öyle bişey olmadı .hatta annem yengem ve eltimde kurdular onlarınkide çok güzel oldu.dediğin gibi marka farkı olabilir..ben ülkerin turşu kuruyla yaptım .toz halinde olanlardan .denemek için yarım kilo falan kurarsın bi ara olmazsa yapmazsın...sen şimdi kurmuşsun zaten bidahakine denersin istersin canım ..

ceydacım afiyet olsun.iyi günlerde yemeniz dileğiyle....

günaydınlarrrrrrrrrr canlarımmm nasılsınızzz
alincim canımmm bende varımm :))) nasılsın tatlım
kız hakça ne kalktın hemen sabah sabah yatsana kızzzz :))))

günaydınlarrrrrrrrrr canlarımmm nasılsınızzz
alincim canımmm bende varımm :))) nasılsın tatlım
kız hakça ne kalktın hemen sabah sabah yatsana kızzzz :))))

yasemennnn günaydınnn.. eşimi gönderdim ve hemen bilgisayarın başına geçtim.bakalım bizim kızlar ne yapıyor dedim.insan alışınca buradan ayrılamıyor. Allahta ayırmasın güzel şeyleri burada paylaşalım inşallah.a.s.

Hakca kendini nasıl hissediyorsun canım? Salı gününe az kaldı. Benim doktorumda bu ay regl olduktan sonra aşılama yapalım sana dedi ama ben karar veremedim açıkçası. Daha önce Kasım'da tüp bebek diye konuşmuştuk ama doktorum öncelikle bir aşılama deneme taraftarı.
Yasemencim sende hoşgeldin. Ben çok şükür iyiyim. Kendime sürekli bir uğraş bularak bebek düşünmemeyi başarıyorum ve bu nedenle huzurluyum sanırım. Yanlız geçen cuma günü bir arkadaşımın hamile olduğu haberini alınca çok kötü oldum. Daha geçen ay korunmayı bırakmıştı.Ses nasılsın?

alincim canım saol bugün iyiyimm artık bende fazla bebek düşünmüyorumm ne zaman nasipse o zaman olsun bencede bi aşılamayı dene istersen içimde tutacak gibi bi his var canımmm

hakça bende artık sabahları erken kalkıp eşimi yolcu ediyorum ve kendim hazırlanıp işe geliyorummm iyi oluyooo :)))) önceleri kalkamazdımm ay sanada az kaldııı inşallahh hayırlı haberler alırsın canımmm

günaydın sultancım h.g neden bitanem sorun nedirrr ya dün çok neşeliydin yapma yaaa neşeni bozmaaa

alincim bende kendimi dinlememeye çalışıyorum ama elimde değil.sanki hastalanıcakmışım gibi...bilmiyorum artık herşeyin hayırlısı. bence aşılamayı dene belkide tutar. hiçbirimiz umudumuzu kaybetmeyelim,umut listesinde olsakta a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…