Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlarrr ben geldimmmmm nasılsınız hyas 26 canım ne güsel allahım kucağına aldığın günleride göstersin inşallah canımmm hakkında hayırlısı hakça inşallahh canım 15 gün sonra sendende müjdeli haberimizi alıcaz allah yardımcın olsunnn smsmsn canım hadi hayırlısı çok geçmiş olsun inşallah bi sorun olmaz canımmm
kız merveee ne ooo bende dün ümitsizdim ama inanın bugün hastaneye gittiğimde tekrardan içimde bi umut belirdiiii allahım verecek hepimize biliyorummm benim anneminde 10 sene çocuğu olmaz demişler gezmedikleri hastane kalmamış ama sonradan kendiliğinden hamile kalmış inanmamış ve başka iisimlerle inanın 5 6 kez test yaptırmışşş ve ablam ondan 1 yıl sonra ben ve kardeşim yani peş peşe içimizi ferah tutalımmm allahım herşeyi bilen ve görenn inşallah bizlerinde olacakkk kızlar bu arada bir adım daha yaklaşıyorum kuzucuğuma tahlillerimiz tamam haftaya alıcaz dosya açılacak ve ignelere ilaçlara başlayacağız inşallahhhhhhhh allahım duysun sesimizi gönlümüze göre versin rabbim

canlarımmm allahımmm hepimizin gönlüne göre ve hayırlı olanı versin inşallahhhhhhhhhhhhh

kızlarrr ben geldimmmmm nasılsınız hyas 26 canım ne güsel allahım kucağına aldığın günleride göstersin inşallah canımmm hakkında hayırlısı hakça inşallahh canım 15 gün sonra sendende müjdeli haberimizi alıcaz allah yardımcın olsunnn smsmsn canım hadi hayırlısı çok geçmiş olsun inşallah bi sorun olmaz canımmm
kız merveee ne ooo bende dün ümitsizdim ama inanın bugün hastaneye gittiğimde tekrardan içimde bi umut belirdiiii allahım verecek hepimize biliyorummm benim anneminde 10 sene çocuğu olmaz demişler gezmedikleri hastane kalmamış ama sonradan kendiliğinden hamile kalmış inanmamış ve başka iisimlerle inanın 5 6 kez test yaptırmışşş ve ablam ondan 1 yıl sonra ben ve kardeşim yani peş peşe içimizi ferah tutalımmm allahım herşeyi bilen ve görenn inşallah bizlerinde olacakkk kızlar bu arada bir adım daha yaklaşıyorum kuzucuğuma tahlillerimiz tamam haftaya alıcaz dosya açılacak ve ignelere ilaçlara başlayacağız inşallahhhhhhhh allahım duysun sesimizi gönlümüze göre versin rabbim

canlarımmm allahımmm hepimizin gönlüne göre ve hayırlı olanı versin inşallahhhhhhhhhhhhh

canımsın yaa içimi ferahlattın valla:teselli:

selam herkese kızlar nsılsınız saolun ıyı dılaeklerınız ıcın allah herkese bu mutlulugu tattırsın inşallah

mervecim canım dile kolayyy 10 yıl olmamış ve on yıl sonraaa düşün yaaa inanıyorumki rabbim bizlerede verecekkk inşallahhh

kızlar bugün hastanenin pskologuna gittimmm iyi geldi bana yaaa eşimide yanımda götürdüm tabiii :))) sıkıntılarım için tüp bebek tedavisinde yada çocuk sendoromunda muhakkak pskolokdan yardım almak gerektiğine inandım içim rahatladııı valllaaaa ohhh beee dünyaaaa varmışşşş

hadi kızlarrr takıntıları kenara atalımmmmm lütfennnnn ben bundan sonra takmıycam inşallahhhh

olacağına inanıyorum allaha sığınıyorum o ne zaman dilerseeeee
yaşasınnn düşüncesiz hayat :))))))))) ohhhh beeee

inşallahhh canım inşallahhhh olsundaa annesi onu hiç ağlatmazzzz hemde hiçççç koklar severrr öperrrr ne bilimm yaaaa işde öleee ayy duygulandımmı ne gene :))))

:CüvCüv:
selam herkese kızlar nsılsınız saolun ıyı dılaeklerınız ıcın allah herkese bu mutlulugu tattırsın inşallah

selam kızlar nasılsınız ya ben de ona benzer olay duymuştum bıaile 10 kadar cocukları olmuyo ve evlatlık almaya karar verıyolar bu zaten velımdı cocuğu benım öğrencımdı... bana geldıüğinde 5 yasında cok tatlı bır kız cocuğuydu ve anne 2 ay sonra hamıle olduğunu öğrenıyo ve hepimiz cokk sasırmıştık oyuzden ben umudumu tıyrmek istemıyoruım fazla da kafama takmıyorum kısmet ne zman olursa rabbım o zaman verır su guzel gunlerde inş hamişşşş kalrız .....:CüvCüv:

herkeze hayırlı aksamlar hanımlar :teytey:bir örnekte benden gelıo yıllar sonra :CüvCüv:eek:lnlardan bır akrabımızın gelınlerınnde 12senedr :emir_bebek:olmuyordu onunkı dahada ılgınçtı hamıle kalıyordu 4.aya gırdımı cocuk karnında kayboluyordu 4defa boyle oldu sımdı 6aylık :CüvCüv:ve bu aksam kızı olcagını ogrendm duydugum kadarıyla bıtkılerden :CüvCüv:eek:lmus bıde cocuk bakıcılıgı yapıyodu bu arada kafasından tamamen atmıstı cocuk meselesını ıste arkadaslar zamanı geldımı demekı rabbım hıc beklemedıgı anda verıyor ınsalah bızlerede beklemedıgımız anda nasıp etsın:Saruboceq:

hihoyyyt
canım merhaba oluyo işte bu tur örnekler örnekler
ben inanıyorumkı en kısa zamanda hamışler lıstesınde yer alacağız kızlar ben ıkı gun yokum esımın işi dolayı sehır dısında olucaz sımdılık herkes kendıne iyi baksın sızlerı öpüyorum sağlıcakla kalın canlarım...........hihoyyyt
gule gule canım sen test yaptırcaktın naptın yaptırdınmı

hihoyyyt
herkeze hayırlı aksamlar hanımlar :teytey:bir örnekte benden gelıo yıllar sonra :CüvCüv:eek:lnlardan bır akrabımızın gelınlerınnde 12senedr :emir_bebek:olmuyordu onunkı dahada ılgınçtı hamıle kalıyordu 4.aya gırdımı cocuk karnında kayboluyordu 4defa boyle oldu sımdı 6aylık :CüvCüv:ve bu aksam kızı olcagını ogrendm duydugum kadarıyla bıtkılerden :CüvCüv:eek:lmus bıde cocuk bakıcılıgı yapıyodu bu arada kafasından tamamen atmıstı cocuk meselesını ıste arkadaslar zamanı geldımı demekı rabbım hıc beklemedıgı anda verıyor ınsalah bızlerede beklemedıgımız anda nasıp etsın:Saruboceq:
canım merhaba oluyo işte bu tur örnekler örnekler
ben inanıyorumkı en kısa zamanda hamışler lıstesınde yer alacağız kızlar ben ıkı gun yokum esımın işi dolayı sehır dısında olucaz sımdılık herkes kendıne iyi baksın sızlerı öpüyorum sağlıcakla kalın canlarım...........hihoyyyt

kızlar hepinize hayırlı cumalar...
geceleri takip ediyorum yazılarınızı:) kimse olmadığı için yazamıyorum
smh cım çok geçmiş olsun..inşallah eşin tez vakitte düzelir ve gelir bebişler:)
hsay cım ne güzel bir mutluluk değiilmi canım...İnşallah sağlıklı bir şekilde alırsınız kucağınıza..
Durulcum midenimi bulandırıyo kuzucuk..Anam Fındık kurdu gibi yaptığı işlere bak:)1-2 aya kadar geçer canım..Rahat ol..
Hakcacım canım senin sonucunda inşallah pozitif çıkar ...Hadi bide sen sevindir bizi:)
Sultanımm sende benim gibi yoğunsun galiba..
Tatlı cadı ,Alin sizler nasılsınız?
Beloşum valla haklısın gececi oldum...ama yakında gelicem söz:)
Yasemenim sen nasılsın hayatım...Umutsuzluk yookk..Aman diyimm..
Ceydacım senin verdiğin örneklerden o kadar çok varki.Gel görki gönül ferman dinlemiyor bazen..O örnekler bize ders olmalı aslında...ASLA ASLA DEME mek lazım..Allahtan ümit kesilirmi hiç.
Kızlar bende yarın iftara misafir var ..Belki bugece uyumam da sabah azcık muhabbet ederiz.Özledim valla sizlerle muhabbet etmeyi.Hepinizin duaları kabul olsun kızlar.Yarında makbul dua için fırsat günü hepimizin iyi değerlendirmesi dileğiyle..

Cuma1_20060926_1532893780.jpg

baharcım senınde cuman mübarek olsun rabbım bu guzel ayların, gunlerın ,gecelerın hürmetine herkezin gönlüne göre versin yüce rabbım kımseye taşıyamayacağından fazla yük vermesin allaha emanet ol sımdıden sana kolay gelsın benım de yarın ıftara mısfırım var bakalım bır ara bulursam ben yıne sabah gırerım herhalde sen fazla gıremesende bıze katılamasanda dualarını eksık etme canım MÜ'MİNİN MÜ'MİNE KARŞI YAPTIĞI DUA DAHA ÇABUK KABUL OLURMUŞ

kızlar hepinize hayırlı cumalar...
geceleri takip ediyorum yazılarınızı:) kimse olmadığı için yazamıyorum
smh cım çok geçmiş olsun..inşallah eşin tez vakitte düzelir ve gelir bebişler:)
hsay cım ne güzel bir mutluluk değiilmi canım...İnşallah sağlıklı bir şekilde alırsınız kucağınıza..
Durulcum midenimi bulandırıyo kuzucuk..Anam Fındık kurdu gibi yaptığı işlere bak:)1-2 aya kadar geçer canım..Rahat ol..
Hakcacım canım senin sonucunda inşallah pozitif çıkar ...Hadi bide sen sevindir bizi:)
Sultanımm sende benim gibi yoğunsun galiba..
Tatlı cadı ,Alin sizler nasılsınız?
Beloşum valla haklısın gececi oldum...ama yakında gelicem söz:)
Yasemenim sen nasılsın hayatım...Umutsuzluk yookk..Aman diyimm..
Ceydacım senin verdiğin örneklerden o kadar çok varki.Gel görki gönül ferman dinlemiyor bazen..O örnekler bize ders olmalı aslında...ASLA ASLA DEME mek lazım..Allahtan ümit kesilirmi hiç.
Kızlar bende yarın iftara misafir var ..Belki bugece uyumam da sabah azcık muhabbet ederiz.Özledim valla sizlerle muhabbet etmeyi.Hepinizin duaları kabul olsun kızlar.Yarında makbul dua için fırsat günü hepimizin iyi değerlendirmesi dileğiyle..

Cuma1_20060926_1532893780.jpg

Bahar bacım nerelerdesin sen? Özlettin kendini var ya.

X