Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

durulaytugcum tebrik ederim bebişini sağlıkla kucaklarsın inşallah.darısı ümit listesindeki herkese olsun.

beni güldürdünn kızım yaa
yok nann lerenimi falan görmedimm benn süpürgeyle beraber kuşadasındaydık sonrada barçmana gittikk sökeyeee
ayrıcanamm kuşadası aydınaa bağlııı kii izmiree gelirsemm mutlaka uğrarımm canımmm

ne gülüyon be ben ne dediğimi biliyommu sanki patrondan kaçak yazışcam diye canım çıkıyor zatenÇok üzgünüm çoookhatlar karıştı kız lareen izmire gelmiş onu okumuştum doğru ya senin topik süpürenin topiğiydi:roflol:neyse canım kendine iyi bak çalışmalar nasıl bakim:jeyyar:

kızlar hala şoktayım durul hamile inanamıyorum allahım ne güzel ya rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah bizlerede bu güzel haberleri vermeyi nasip etsin

iyi geceler kızlar durul tebrikler canım ne büyük bir mutluluk hayırlı olsun bebişin , ALLAH sağlıkla kucağına aldığınıda göstersin inşallah..a.s.

günaydınlarrrr kk nın hatunlarıı hayırlı cumalarınız olsun nasılsınız ben çok iyi durulun hamiş olması beni daha çok ümitlendirdi canım yaa allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizlere mübarek günlerdeee

cuma duasını unutmayalım allahım ne olursun bu güsel günlerin ramazanı şerifin hürmatine bizleride evlat sahibi yap kimlerin ne duası varsa onları sen kabul et yarabbimm kimselerin kucaklarını boş bırakma ne olursun yarabbim aminnnnnn tüm dileyenlere ver allahımm

Belenay,sultan, tatlı cadı nerelerdesiniz bakalım? Duruldan heveslenip hepiniz gece boyu çalışma mı yaptınız da şimdi yorgunluktan uyuyamı kaldınız?

alincim alemsin valla nasılsın canım iyimisinn valla ben duruldan sonra süperimm demekki rabbim dilediği zaman veriyoo herşeyin bi zamanı varr

kız rahat bırak kızlarıda çalışmalara devam etsinlerki bizleri tekrar tekrar teyze yapsınlarrr anacımmm

günaydın hatunlar burdayım ne çalışması alincim müsait değiliz malesef sezonu kapattık 10 günlüğüne:)))

yasemen şeker kız kara kuru kız nasılsın bakim he:))

hakça günaydın canım sen nasılsın

sultan cadı pink rose shay26 başka kim girdi bakim topiğe bugün hepinize günaydııııııııııııııın

Bende iyiyim yasemencim. Durulu duyunca sevinçten ağladım resmen. Umutlarımız yeniden yeşerdi durulcuğumun sayesinde. Kızları rahat bırakalım da çocuk yapacaklar diye işlerinden kovulacaklar. Baksana bu saat oldu gelen giden yok:))

hsay canı kusura bakma ismini yanlış yazmışım bi terslik olduğunu farkeettim ama geç olmuştu:roflol::roflol:daha uyanamadım herhalkaydirigubbakcemile3

günaydın hatunlar burdayım ne çalışması alincim müsait değiliz malesef sezonu kapattık 10 günlüğüne:)))

yasemen şeker kız kara kuru kız nasılsın bakim he:))

hakça günaydın canım sen nasılsın

sultan cadı pink rose shay26 başka kim girdi bakim topiğe bugün hepinize günaydııııııııııııııın

belenaycım günaydın. iyiyim çok şükür.bugün doktora gidicem kontrole. bakalım ne diyecek. çarşamba gittiğimde belki haftabaşı aşılama yaparız demişti hayırlısı artık. durulun hamile olması hepimizi mutlu etti.darısı bizlerin başına inşallah.

Belenaycım 10 gün uzun bir süre. Çabuk sezonu geri aç ve bizi teyze yap.Ben de hala regl olmayı bekliyorum. En son adet tarihini şaşırdığım için reglim geçti mi yoksa daha var mı bilmiyorum da.Şaşkın Alin ne olacak.

selam arkadaslar durul arkadasımızı bende tebrık edıyorum rabbım saglıklı evlat versın hepınızınde cuması mubarek olsun yüce rabbım bu guzel günlerinde bütün isteyenlere hayırlı evlat versın

allahım her türlü hamd ve sena sana mahsustur bütün selat ve selamlarda peygamber efendimiz ve al ve ashabının olsun rabbim sana sığındık bizlerinde katında hayırlı olacak dualarımızı kabul eyle durul arkadaşımızla yeşeren umutlarımızı sen yeşert bizlerede hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip et ve bu evlatları yetiştirmek için bize sağlık sabır ve güç ver bize bağışlayacağın evlatlarımızı sana layık kul peygamberimize layık ümmet bizlere layık evlat ve vatanına milletine hayırlı eyle olmazı olduran sensin senin herşeye gücün yeter senin ol demen yeterli rabbim sana sığındık sana güvendik sadece senden diliyoruz ver rabbim ama hayırlısıyla ver AMİİİİN

Alincim bende diyorum 10 gün çok diye ama benim regl dinlemiyor anacim illa 10 gün kalacakmiş eh buda adaminda işine geliyor bebk için çalişma yapmiyoz ya pek seviniyor gerçi 10 gün onada uzun eliyor ama bebk lafi duymadiği gün adam mutlu ne yapalim bir gün olur elbet zaten bebeğim olsun söylücem ona babn seni istemedi hiç çaba sarfetmedi diye:))):)):))

arkadaslar yaa benım bır sorunum var ve artık napıcagımıda bılmıom dr.da gıttık onlarda bışi yapamadı sızlerle payalasmadan duramıcam esım de evlendıımızden berı cınsel ısteksızlık var ıste zorakı yumurtlama donemınde oluo ve bıdaa yok dr.da dıokı zorakı olan ısten zatı hayır gelmez napıcam ben ya denemedıımız macunlar kalmadı ama tık yok

Hayatım sen de adama bebek çalışması yaptığını çaktırma canın istediği için olduğunu düşünsün zavallıcık.Benim koca da 2 aydır benim yasaklı olmamdan dolayı çok sıkıldı. Üstüme atlayacak artık diye çok korkuyorum:))

X