Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

CNIM BEN BAZI SITELERDE OKUDUM REGL FARKLI GELMESIDE HİÇ GELMEMESİDE BI GEBELIK BELIRTISI İSTERSEN Bİ DR GİT İNŞALLAH HAMİLESİNDİR:Saruboceq:

yasemencim cnım duanı başkasınada yolladım cnım hakkını helal et emi

helal olsun tatlım nedemek tabiyki çok mutlu oldum canımmmm göndercezki hepimiz birbirimize dualarımız kabul olsun zaten başkası tarafından sana edilen dua daha makbulmüşşşş Şeniz

ooffff kızlarrrrr hala adet olmadımmm ilaç biteli 1 hafta olduuu acayip akıntım varrr olmazdı bende akıntı yaaaa deli olucammm dünden beride sadece sağ kasığım ağrıyooo dr mı gitsem yaaaaaa
bi akıl verinnnn

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. bende 15 aylık evliyim ve benimde çocuğum olmuyo bende varım yani

hayırlı cumalar kızlar..nasılsınız iyisinizdir inşşş...dualarımız kabul olsun bebelerimize kavuşalım inşş...bu mubarek günlerde hamilelik haberlerinizi alırız inşşş kızlar..sevgiler...

iyiyim sultancım napiimm...sizi görünce daha iyi oluyorum canım ..aynı dertleri çeken kişileriz sonuçta bu siteye girince içimdeki sıkıntılar azalıyor dapılıyor burda olmaktan çok mutluyum canım...inşşş..ALLAH bizide birgün sevindirecek hakkımızda hayırlar olsun inşş kızlar..

Pink rose canim nasilsin merve hoş geldin canim nasilsin merve hhakkinda hayirlisi olsun üzülme bir gün mutlaka olacak

kizlar çaliştiğim iş yerinin karşisinda oturan bir hemşire var hamileydi kadin her ay karninin büyümesine şahit oldum işe gelip giderken bugün öğlen yemekten döndüm kapilarinin önünde bir taksi durdu içinden bizim hemşire yaninda kiz kardeşi ve kucağinda bebişi doğum yapmiş hastaneden dönüyordu inanin nasil oldum anlatamam ağladim hem sevindim hem içim burkuldu minicik bişey sarmişlar battaniyeye allahim ömür versin dedim ne çabuk geçti zaman daha dün gibiydi allahim dedim bizlerede hayirli ve sağlikli nasip et çok karmaşik duygular içindeyim bebeği görünce bir tuhaf oldum içim titredi kimbilir anne olmak ne kadar güzel bir duygudur

Beni seni saru cüvcüvüm inan içim çok burkuldu hakim olamiyorum çok etkiledi beni hep duyuyordum ama görrünce insan bir hoş oluyor kismet rabbimden gelene eyvallah başimla beraber

bu arada alin hamiş olabilir benden söylemesi

kızlar selam ben hala adet olmadım eşimle sabırsızca beklıyoruz sankı adet olmusum gıbı gelıyo tuvalete gıdıyorum bısey yk sız ne düşünüyosunuz yardım edın canlarım 26da olcaktım adet

canım benim inşallah allah sanada bizlerede hayırlısıyla en kısa zamanda hamile kalmayı nasip eder :CüvCüv::teselli:

Ya var aslinda başdönmelerim var ama dün idrar testi negatif cikti cnim bende bekliyorum camasirim cok islaniyor sanki adet olmusum gibi saol cnim ilgilendigin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…