Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bende heyecanla 2.aşılamayı bekliyorum. hayırlısı olsun diye dua ediyorum.hepimiz için tabii ki.

doğma büyüme izmirliyim sen denizlide oturuyorsun galiba gelinmi gittin oraya genelde hep öyle olur ya ondan sordum ben eşimi damat getirdim buraya:lepi:kendisi manisalı da herkes gelin getircek değil ya bende damat getirdim izmire:hooray:

ay kızlarrrr çok yoğun bi gün geçirdim acayip yoğundum kızlar sizede yazamadım alincin inşallah yarın kendini daha iyi issedersin
sultancım iyisin inşallah
belenay sen her zamanki gibi neşe saçıyosun iyilik meleğimiz
durulcum iyi olmana sevindim benimde gitti oh şükür yarabbimmmmmmmmm

iyi akşamlar.. ben geldimm..
kaç kişisiniz bilmiyorum ama şuan sayınız 1 arttı. Rabbim isteyen herkese anne baba olmayı nasip eder inşallah..
hoşgeldin canım çok kişiyiz umut listesinde ama hamişlerimizde çoğaldı 41 oldu :lepi:hamişimiz 41 kere maşallah:nazar:umarım tez zamanda hamiş listesinde yerini alırsına.s.

ay kızlarrrr çok yoğun bi gün geçirdim acayip yoğundum kızlar sizede yazamadım alincin inşallah yarın kendini daha iyi issedersin
sultancım iyisin inşallah
belenay sen her zamanki gibi neşe saçıyosun iyilik meleğimiz
durulcum iyi olmana sevindim benimde gitti oh şükür yarabbimmmmmmmmm
canımsın canım ne yapayım sizi neşelendirmek için kendimi feda ediyorum:roflol:sizleri çok seviyorum üzülmeniz sıkılmanız beni üzer bende üzülmek istemediğim için sizi neşelendirmek zorunda kalıyorum offf karışık oldu biraz galiba ama neyse anladın sen onikaydirigubbakcemile5

doğma büyüme izmirliyim sen denizlide oturuyorsun galiba gelinmi gittin oraya genelde hep öyle olur ya ondan sordum ben eşimi damat getirdim buraya:lepi:kendisi manisalı da herkes gelin getircek değil ya bende damat getirdim izmire:hooray:

belenaycım ben ve eşim İzmirliyiz. gelin olarak Antalyay'ya gitmiştim şimdide Denizli'de oturuyoruz. eşimin işi dolayısıyla.

benimde izmirde ahpablarımız var bağyurdunda da var ama yıllardır gelmedin 13 yıl önce fuara gelmiştik sonra bir kerede düğüne geldik ç.kaleye gelen varmı kızlar?..

söyle belenaycım,İzmir'i çok seviyoruz ama neyapalım işimiz burada.Allahtan yakın istediğimiz zaman gidebiliyoruz.

pınk rose iyi akşamlar.Çanakkale'ye eşimle gitmek istiyoruz ama bir türlü kısmet olmadı. İnşallah günün birinde geliriz.

günaydınlarrrrrrrrrrrrrrr kk güsel hatunlarıııııı bugün bomba gibiyimmmmmm sizler nasılsınızzzzz güsel bir gün dileğiyle hepiciğinizeeeeeeeeeeeeeeeeee

X