Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hepinize günaydın kızlarrrrrrrrr....beloşum azgınım alini geçmişsin bugün:) dünden bugüne nasılsın bakem kocayla aran nasıl?mrb sedacım nasılsın....

iyiym canım sedaa sen nasılsın dün sana kızmaya geldim ama şükür doğru yolu bulmuşsun asla umutsuz olma ayyy sabah sabah şimdi nasihatta çekilmez dimi yaaa:))):))):)))

alin nerelerdesin ya hasta falan değilsin umarım açılışı yapmamışsın
sulteeeee canımsın nerelerdesin bakim

cadım cadım yafyuuuuum benim gelmedinmi daha

smhsmh korkudan hangi deliğe saklandın kız çık ortaya korkma acıtmıcak doktor amca:)):))

baharcım yine işlerle meşguldür kolay gele kardeşimmmm:)

listemizin bütün şekerleri hepinize günaydın

Teşekkür ederim belenay abla-tatlı cadı iyiyim çok şükür.eski yöntem gebelik testleriyle uğraşıyorum...Bir umut işte naparsınız.Ama işin ilginç tarafı ikiside pozitif sonuç verdi yani eski usule göre...

Tatlı cadı hayırlı işler bize yasak bu aralar. İltihap tedavisi bitene kadar kardeşiz koca ile. Belenaycım önce koltukta uyuyakalmışım. Sonra uyandım uykum kaçtı 2.30'a kadar oturdum. Bir de AKPnin kapatılması ile ilgili haberleri izledim.

bugün herkes uykusuz anlaşılan bende gözümü açamıyorum akşam geç yattık teyzemin kızıyla sohbete dalmışız saat 2 de telefonun sesine uyandım annanem rahatsızlanmış acile götürmüşler hadii apar topar hazırlandık eşim gececiydi ben gidiyorum dedim çıktık yola sabaha kadar bekledik neyse sancıları geçince eve götürdük aodan çıktım eve geldim saat 7,15 di yolda uyumamak için kendimi zor tutum öyle yavaş geldimki artık sürücüler arkamdan küfür etmiştir napayım gözümü açamadım bide hız yapsam allah korusun neyse geldim 8e kadar azcık kafamı koyayım dedim onuda kalkınca sersem gibi oldum yani çok uykusuzum kızlar bide ay sonu oyyy oyy dua edin nolur allahtan patron yokda raha rahat çalışıyorum ayyy çok uzun olmuş ya sabah sabah kafanızı şişirdim yani

sağol alincim ama malesef çok hasta evlerden ırak kanser aslında sonucu biliyoruz ama yinede üzülüyoruz işte rabbim şifa versin dua edin kızlar sancıları çok fazla

mrb kızlar günaydın.. nasılsınız.. alışverişe çıkmıştım ondan bu sabah geciktim... siz nasılsınız cadılar halim yok valla bu sıcakta alışveriş çok zor offf...belenaycım geçmiş olsun canım.. alin mrb senide iyi gördüm...

Belenaycım Allah yardımcınız olsun. Sonuçlarını bile bile hastalığının seyrini izlemek çok acı. Allah size sabır anneannene şifa versin. Sultan cadısı ne alışverişler yaptın bakalım?

merhaba kızlar
evet belenaycım korkudan kaçıyorum kendimi dışarlara attım jeyyar jeyyar
sonum ne olcak bilmem

alincim market alışverişi yaptım... canım...
smh smh hg canım nasılsın kız korkunun ecele faydası yok ol ve kurtul canım bi an önce ...

Alincim Günaydın..Ne zamandır görüşemiyoruz sizlerle ya....
Nöbetten çıktım eve gidicem birazdan...sen nasılsın bakalım..

Pelincim canım nasılsın? Özlettiyorsun kendini. Ben iyiyim, böbreklerim ve yumurtalıklarımda
iltihap tespit edildi. Bu nedenle tedavi oluyorum. Bu ay bebek çalışması yasak ve çok rahat bir ay geçiriyorum.

günaydın kızlar nasılsınız güzel bir gün olur inşallah dün hesap kitap günüydü bittim bugün daha rahatım sizler neler yaptınız bakalım
alin,sultan,tatlı cadı,bahar,smhsmh ,gönül yarası daha ismini sayamadığım tüm şekerler gününüz aydın olsun rabbim dileklerinizi hayırlısıyla kabul etsin

bu arada biopelin bir ceee-eee demiş kaçmış claire süar sennur zaza gözek özlemimsin mekselina86,özletiyorsunuz kızlar kendinizi

günaydın canlarım belenay alin sultan smhsmsh durul vs.daha adını sayamadığım canlar nasılsınız ben bu sabah uyuya kaldım daha yeni geldim :))))))) kzılar işlerim bi yoğun anlatamam arada size ceeeeeee derim çok öptümm hepinizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…