Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası.......................temmuz aşılama yapılacak hayırlısı olsun şeker
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
innocence
iremeren
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)......................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)

melekt hoş geldin canım

sağol canım valla burası çok sıcak. hamile de olunca hiç çekilmiyor sıcaklar ondan yokum hep aklımdasınız. allah hepinize bu güzel anları yaşamayı nasip etsin inşallah.çok güzel bir duygu:)

estetikcim allah kucağına almayıda nasip etsin yümüş yüzmüş kuyruguna gelmişsin sabır haklısın hamilelik üstüne bide bu sıcaklar allah yardımcın olsun keşke bizde hamile olsakda sıcakta bunalsak

İlk iğnemi oldum kızlar çok canım yanıyor. Çok yoğun bir antibiyotik tedavisine girdim. Günde 2 tane 500 mg antibiyotik hap, 1 tane 600 mg antibiyotik iğne, 1 tane antibiyotik fitil ve her akşam antibiyotik krem var tedavi programımda.15 gün sonra umarım hiç iltihap kalmamış olur.

alincim geçmiş olsun canım inşaallah kalmaz canım...ilk iğne olduğu için çok acıtır alincim.. estetikcim canımsın saol inşaallah sende bana umut olursun uğrğ getirirsiniz bebişinle beraber... maşallah benim yiyenime... Allah bi seste kurtarsın seni canım çok öpüyorum seni ...

İlk iğnemi oldum kızlar çok canım yanıyor. Çok yoğun bir antibiyotik tedavisine girdim. Günde 2 tane 500 mg antibiyotik hap, 1 tane 600 mg antibiyotik iğne, 1 tane antibiyotik fitil ve her akşam antibiyotik krem var tedavi programımda.15 gün sonra umarım hiç iltihap kalmamış olur.

ayyyy canım benim ya hadi hayırlısıyla iyileşirsin inşallah off ya harbiden çok yoğun bi tedavi hepsi antibiyotik:KK43: neyse sıkma canını geçer bizler neler atlatmadıkki!a.s.

alincim geçmiş olsun iyi bak tedavi başladı başlamak bitirmenin yarısıdır tatlım iyileşki bebişine kavuşasın dimi ya hani bizde teyze olalım diyoz

tatlı cadi sultan öpüyorum sizi
durul ve bahar yine yoksunuz hadi ben arasıra yine cee-eee diyorum sizde bi görünüp kaçın ya

bak bak ceeeeee diyenede bak belenaycık gelmiş hoşgelmiş cicim bizde seni öpüyoruz yorma kendini bu kadar.........

ah ah şekerim sen beni bide ay sonu gör şimdi yine iyi yaaaa bu arada ay sonu yaklaşıyor dimiiii eh allah sağlık versinde çalışalım canım ayrıca nasipse koçişim geliyor bugün bakem çokmu özledi yoksa azmı :)))))iki gündür aramadı gerçi ben aradımda geleceğini öyle öğrendim aman sağ sağlim gelsinde kazasız belasız varsın özlemesin varlığı yeter canıma

deme valla ay sonları bende öyleyim gerçi ne hikmetse 3 gündür oturuyorum aman nazar değmesin....ooooooooooo desene büyük buluşma bu akşamm allah kızlar belenay hanımı ve eşini lütfen rahatsız etmeyin anladınız siz onuuuuuuu :))))))))))))

ayay kız loli kocasını çok özlemiş haaa...dediğin gibi sağsalim gelsin ki bebek yapın dimi ama :)9

kız tatlı cadi sen kendinden hiç bahsetmiyon mesela sen adet oldunmu ondan sonracığıma senin problemin neydi canım merak ettiklerim bunlar bide adınızı lütfedin canım :)) ama istemezsen söyleme canım sen bilirsin.

kızlar selamlar hepinize.....
Ah ah baharcım ben daha tatile çıkmadım ki... cuma günü çıkıcam ama az kaldı da ben de işleri bırakmıyim diye paralanıyorum valla.
Alincim ya yazı beni çok duygulandırdı, böyle boğazım düğümlendi belli de etmemeye çalışıyorum çevreme, ne büyük mutluluk yarabbim ya biz ne zaman yaşıcaz o çift çizgiyi yaaa...
Estetik hoşgeldin demek kızın oluyor valla süper bişey bence... Sağlıklı olsun da tabii, zaten süarın da kızı olacak bundan ben de nasiplenmeliyim....Sultan, belenay, tatlı cadı kızlar sizler de iyisiniz okuduğum kadarıyla öpüyorum hepinizi...

Şekerler hepinize çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Totom çok acıyor. Bir de antibiyotik yüklemesinden tuhaf oldum başım dönüyor .

kız tatlı cadi sen kendinden hiç bahsetmiyon mesela sen adet oldunmu ondan sonracığıma senin problemin neydi canım merak ettiklerim bunlar bide adınızı lütfedin canım :)) ama istemezsen söyleme canım sen bilirsin.

neden söylemeyeyim cnm adım mehtap valla sorun ne bende bilmiyorum pko yok eşimde problem yok ama olmuyo işte aslında bebek düşünmezken olmuştu bende bilmeden antibiyotik kullandım dr risk taşıdığını söyledi mecburen 6 haftalıkken aldırdım kürtajdan tüplerim kapanmış sonra laparoskopi oldum...tüplerim açıldı geçen ay klomen kullandım yumurtalıklar süperdi çatlatma iğnesi yapıldı arkasından aşılama ama bebek olmadı:KK43: bu ayda klomen içtim ama kiscikler oluştu halen regl de olmadım dr umla konuştum 8 gün sonra falan gelecek tatilde bekleyelim dedi bekliyoruz bakalım ne regl oluyorum nede hamileyim hiç belirti yok!işte böyle problemime adı sen koy cnm:1rolleyes:

tatlı cadııı cadılığını yaptın yine:))) kız adam yorgun gelecek yok bişeeeey rahatsız edebilirsiniz bizi
durulcum rabbim verecek elbet sadece vakti saati var
sultancım yola çıktı bakalım bebesini alıp gelecek inşallah

ooo durulcum gelmiş hg nasılsın durul anlaşılan o ki işlerin çok kolay gelsin canım..
tuba kız tabi ağrıyacak toton o kadar ağpır iğne yedin... canım bünyen alışana kadar acılı olur ..

tatlı cadııı cadılığını yaptın yine:))) kız adam yorgun gelecek yok bişeeeey rahatsız edebilirsiniz bizi
durulcum rabbim verecek elbet sadece vakti saati var
sultancım yola çıktı bakalım bebesini alıp gelecek inşallah

bak ya adam yoldan gelecek yorgun diyo bebekleri aldı geliyo diyo bu kadın akşam kesin bebek yapar kızlar görün bak :roflol: zaten özledi kaç vakittir.o adam cağız ne yapsın belenay hasretiyle yanmıştır....:roflol:

tamam mehtapcım anladım senin bebe de bizimkilere özendi inat yapıyor kerata :)) benimki bi gelsin bak nasıl kulanlarını büküyorum :)) ( kıymam ki onu pamuklara sarmalar sararım) can ım hayırlısı Allahtan Rabbim sana ve tüm isteyenlere nasip etsin inşaallah... AMİN.

X