Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sağol baharcım iyiyim inşallah temmuz hamişi olursun tabi önce hayırlısı bu ay seninle sultan var sırada bakalım kısmet bide hamişsen dua etmeni istiyorum ablana azcık torpil geçersin artıkjeyyar hani yaşım sizden büyük torpili haketmiyormuyum yanisenağlama canım allah hepimiz hakkında hayırlısını nasip etsin kimin nasibiyse o hamiş kalacak
ben en çok zazanın hamiş kalmasını istiyorum kızlar o bizden daha çok uğraştı hakediyor anne olmayı ama tabi hemen alınmayın canım sizlerde hakediyorsunuz eee tabi bide ben dün hepinize dua ettim tek tek isimlerinizi sayarak rabbim kabul etsin dualarımızı inanın birisi hamile olunca kendim hamile kalmış gibi seviniyorum:hooray::dance::teytey:

Z@z@ canım umutsuzluğa kapılma inşaallah sen 4 gün sonra bize müjdeyi verecek hepimize umut olacaksın. Sultan ile ikiniz Temmuz hamişleri olacaksınız.

kurban olayım ablam ...etmemmi...hep dua ediyorum ama hamile kalırsam daha çok dua edicem hepiniz için.tamam sana torpil ilk önce senin adını söylicem...zazanın neler yaptığını bilmiyorum ama gerçekten bende bazen öyle düşünüyorum..bazı anne adayları daha çok çaba sarfediyor..Allah herkesin gönlüne göre versin...sultandan bende çok ümitliyim bu ay.bu akşam idrar testi yapcam:)dayanamadım yine:)bazılarının adet gününde falan test yapınca çıkıyormuş..belki bende gecenin bir yarısı koocaamman bir başlık açarım...ama çok sevinmiyim yaaa hep hüsran oluyor sonu

inşallah sevinirsin bi tanem rabbim yüzüne gülsün emeklerini boşa çıkarmasın sen kocaman bir başlık at ama ben yarına kadar çatlıcam meraktan bak şimdi heyecanlandım allahım biçok biçok yeğen istiyorum sultan alin zaza bahar moon suun gözek daha listede kim varsa tabi bide ben rabbim herkese hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip etsin ay ne güzel evin içinde bir bebek ağlaması bebek kikirdemesi allah hepimize yaşatsın o duyguyu amiiiiin

inşallah sevinirsin bi tanem rabbim yüzüne gülsün emeklerini boşa çıkarmasın sen kocaman bir başlık at ama ben yarına kadar çatlıcam meraktan bak şimdi heyecanlandım allahım biçok biçok yeğen istiyorum sultan alin zaza bahar moon suun gözek daha listede kim varsa tabi bide ben rabbim herkese hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip etsin ay ne güzel evin içinde bir bebek ağlaması bebek kikirdemesi allah hepimize yaşatsın o duyguyu amiiiiin

bende varım aranıza yeni geldim listeye benide alın siz yine tedaviye başlamışsınız ben daha yeni başlıcam sayılııııır....

amiiinnn...inşallah:))))))2 gün daha beklemeye karar verdim...zaten p.tesi yada salı doktora gidiyorum....bakalım eğer bu ayda olmazsa ne önericek..sen nasıl baş edicen ablacım o kadar yeğenle düşünsene hepimiz doğum yapmışız buluşmusuz bi yerde:) hepsi birden başlıcak ağlamaya:))))olsun ben o sese bile özlem duyuyorum:))))))bu arada bana misafir gelcek şehir dışından bilgisayar manyağı çocuk hayatta kalkmaz başından...artık nasıl girerim bilmiyorum..en az 1 ay bende(((

kızlar ben geldim cadılarrrr.. baharcım umarım mutlu haberi verirsin bizlere hadi bakalım hayırlsıı diyelim... beloşcum canım benimmm bizde teyze olucaz :Allahın izniyle...

inşallah güzelim yaa...senden de bekliyorum güzel haberler inşallah....senin ne zamandı tarihin:)

ben yarım saate kadar döncem ayrılmayın bi yere bozuşuruzÇok üzgünüm çoookŞeniz

Listenize benide ekleyin arkadaşlar.Bende hamile kalamıyorum.Benim umudum yok.Allah tez zamanda,hayırlısıyla sizlere nasip etsin.Kendimden vazgeçtim inşallah sizlerin olur.Benim zaten eşim bu konuda hiç yanımda olmadı.Rabbim size bir çocuk veripte neşenize neşe katar inşallah.Dualarım sizinle...

kızlar selam hepinize ben geldim, bugün var ya giremicem zannettim bir ara hafta sonu da giriyor zaten araya, mazallah haber alamazsam ölürüm meraktan ki iyiki de girebilmişim, sultan hamilelik haberlerini peşpeşe vermiş, maşallah Allah listemizin hamileler bölümünün bereketini arttırsın inşallah, bu da cuma duamız olsun....
baharcım dilerim Rabbim yüzüne güler ve sen de o güzel haberi en kısa zamanda verirsin...
Alincim sen hafta sonu güzel vakit geçirince o depresyondan hiç iz kalmayacaktır evelallah... Hepimize zaman zaman oluyor biliyorsun ama zamanla geçiyor çok şükür atlatabiliyoruz ve hala umutluyuz en önemlisi bu....

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
bahar34...........(6 temmuz)
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
cerence
çakirs
daisy16
derram
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
kapkara
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
iremeren
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)

_sedaa_ greys.85 hoş geldiniz canlarım aramıza inşallah hamiş listwesindede görürüz sizleri

çok teşekkür ederim durulcum....keyifler nasıl?sendende güzel haberler bekliyoruz inşallah....

Kızlar ben çıkıyorum pazartesi günü görüşürüz.Yarın sabah tüp bebek için klinikle görüşeceğim. Sonra da kocişimle başbaşa tatil yapacağım 2 günlük olsada...

belenay cım ben daha micro tedavime başlamadım bu ay inşallah başlarım benide listeye eklermisin canım,umut dünyası çoook istiyorum hamile olmayı inşallah başarıcam,birbirimize dua edelim kızlar..

Kızlar ben çıkıyorum pazartesi günü görüşürüz.Yarın sabah tüp bebek için klinikle görüşeceğim. Sonra da kocişimle başbaşa tatil yapacağım 2 günlük olsada...

güle güle Alincim....sana iyi tatiller ve iyi şanslar..umarım güzel geçer...her ikisideyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…