Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sultancım bugün kızlar uyuya kaldı galiba hiç biri yok alinde daha gelmemiş hastamı acaba hiç hafta içi gelmememzlik yapmazdı bak oda kırdı okulu pardon kk yı:)

hg beloşcum yokyok o kırmaz kk yı belki işi vardır olabilir...sen nasılsın beloşum ..

günaydın sultan ve belenay.... Alin sanırım kendini sürpriz hazırlıklarına verdi, ilgilenemiyor burasıyla.....

Bu arada ben de Alini ve eşine sağlıkla uzun mutlu huzurlu ve çocuklarıyla beraber bir ömür diliyorum....

kızlar merak ettiğim bişi sorucam size tüpleri tıkalı olan birinin yinede yumurtalam gününde akıntısı olurmu sizce ben bunu merak ediyorum içinizde bilen varmı?

olur diye biliyorum tüplerin tıkalı olması galiba sperm girişini engellediği için gebelik oluşmuyor yoksa vücut her ay kendini hamileliğe hazırlıyor ama gebelik oluşması farklı nedenlerle engelleniyor ayy yanılıyormuyum yoksa ama mantık olarak öyle

evet saru cüvcüvüm akşam evde bakmıştım dahada güzelleşmiş ayrıca sen nerden biliyon bakim erkek olacağını hııı peki ben ne zaman hamile kalcam içine ne doğuyor söyle bakem:))

gönül yarası canım sen yoksun ben hep burdayım arara giriyorum ama sıksık burdayım yaniii öpüyorum seniiii canımcım nasılsın dr gittinmiii.... hemşerüüüümmm
belenayım lolipopum valla karnına bakınca içimden geçti hem sadece his yanlışta çıkabilir... eğer doğru çıkarsa sizlere olan hislerimize söylerim...:))

İyiyim sultanım iki üç güne kadar gideriz yeni doktorumun yanına...Sen neler yaptın aşkımm:))

ama bende mantıklı düşünmeye çalışıyorum arkadaşlar da şimdi düşünürsek eğer tüpler tıkalı olduğunda yumurtlama döneminde nasıl o akıntı tıklaı tüpten geçebiliyo yani ozmaan sperminde ordan rahatlıkla geçmesi lazım demi ama yanlışmı biliyorum bende yada düşünüyorum :)

merhaba kızlar nasılsınız?????**Tubacım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım...nice yıllara

ya ben giriyorum siz çıkıyosunuz siz giriyosunuz ben çıkıyorum ..bu olay böle devam ediyor..:roflol:
nöbetlerde girebiliyorum ancak foruma ..o da hasta yoksa..
hepinizi öpüyorum kk nın güzel bayanlarıııııııııııııııı:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…