Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım 3 4 soğanı 1litre suda kaynatıyorsun hamur gibi olana dek sonra sabah ve gün boyu içiyorsun aç karnına iç daha etkili diye duydum canım

hasretcim ben bi hamile kalayım değil bu liste dünyadaki bütün anne olmak isteyen kadınlar için dua edicem tabi rabbim kabul ederse ama öncelik sizin kızlar dualarım önce size olur hele bi hamiş kalyım hayırlısıyla

ay kız hislerin kuvvetlimidir hasretçim umarım dediğim gibi olur
sultan hislerimin kuvvetli olmasına gerek yok, kullandığımız her cümlenin dua yerine geçme ihtimali var, bu yüzden olumlu düşünmeli olumlu konuşmalıyız, allahım sana, bana ve bu listedeki herkese bebişler nasip etsin inşallaha.sa.s

rabbim şu bebek hasretiyle yanan kullarının kucaklarını boş bırakma senin razı olacağın bütün dileklerimizi kabul et bizlerede melek gönder bumelekleri sevgiyle bağrımıza basmayı nasip et AMİİİİİİİİİİİİİİİİN

kızlar artık psikolojim bozuldu rüyamda hamileyim görüyorum her yemekte midem bulanıyo belki cok acele ediyom ama napiiiiiiim istiyooom işte:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

blackcimm allah ne zaman yazdıysa o zaman bebişimiz olcak, yani bizim üzlmemiz ağlamamız olayı hızlandırmıyo, hatta hormonlarımıza ters etki ettiğinden yavaşlatıyo bile denebilira.s.

sana şimdi böyle diyom ama gel gör ki salı günü regl olunca kimbilir ben ne kadar ağlıcamm:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

günaydın kıslar daha adet olmadım.cuma aksamı ve dün cok sancım oldu ama simdi yok göğüslerim cok agrıyo acaba hamişmiyim ki yine her ay oldugu gibi havalara giriyorum sonuç yine hüsran:1no2:yarında olmazsam test alıcam sonucu yazarım:çok üzgünüm:

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
belenay...........................(2 mart hadi hayırlısı bakalım)
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
burcucukkkk
claire...............................(23 mart)yeni tarih
cano77
derram
didpırçık
dilek83
doğa6
durulaytug........................(25 subat)tahmini
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
estetik26............................ yeni eklendi :))
fatma kurban
figen26
ggaye
g sezen
gözek.................. (16 mart )birdahaki adet tarihim dün oldum çünkü
gozdenç
gözlüklü
gülten.......................10 mart
gülen
hasret
hatice27
h.mine
hilal1975..................22 şubat
kançiçeğim (hoş geldin canım)
karagözlü
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
nazlııı (21 mart)bugun hasta oldum offf offff
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
sevdagül
sultan49.......................................... ...........6 mart
süar .................................................. ........ 27 şubatttttt
smhsmh
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
what a woman want?............(22 şubat)
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum............................................ .....19 MARTTTT
z@z@
zeyno23

larencim listeye ekledim seni umarım en kısa zamanda çıkarsın

ben üç ay yaşadım bunu...sonra 6 ay boyuca hiç regl olmadım..bu ay olduğum için mutluyum..sanırım yumurtlama başladı..yani inşallah..ama moralimizi yüksek tutmamız lazım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…