Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Alincim Hiç Sikma Canini Biter O Da Biter Hem Kafani Dağitirsin Yoğunluk Bazen Iyidir Bana çok Iyi Geldi Hele şu 1 Haftalik Adet Gecikmesinden Sonra Kafami Dağittim... Benim Kocişte Istanbula Gitti... Onu çok özlüyorumŞeniz senağlama

Çok yorucu geçiyor eğitim ayrıca çok ta soğuk. Sabah 05.30'da kalkmak zorunda kalıyorum. Gerçi eğitim 15.30'ta bitiyor. Erkenden evimde oluyorum ama yine sabah uyuyup 17.30'da çıkmayı tercih ederim.Çok mızmız gördüm kendimi çok.

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL84
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(21)

GÜL 84 EKLENDİ HOŞGELDİN CANIM

yanlız ben o liste de çok kalmayı düşünmüyorum haberin olsun inşallah birdaha ki ay aşağıya incem
inşallah canım inşallah tek temennimiz bu allah gönlüne göre versin tezzamanda hamiş listesinde görürüz seni hadi bakalım çok çalış ve terfi et:eek:süprizzzzz

kızlar slm ne zamandır giremiyordum nasılsınız hayat nasıl gidiyor ben bebek meselesine bi süre ara vermiştim kafam çok rahattı 1 aydır taki bu geceye kadar bi girdim buraya alt üst oldum nerdende girdim yaaaa tekrar bebek krizim geldi hemen eşime dedimki ben doktora gidecem tedavi olacam eşimde şaşırdı tabi hani bu konuyu kapatmıştık dedi ama olmuyor çok yalnızım kızlar şimdi bi bebegim olsaydı onunla ne güzel vakit geçirirdim yine bugün agladım zaten kimsem yok çok yalnızım hergünüm aynı çok sıkıcı geçiyor hep aynı şeyler ama bi bebegim olsaydı eminim günlerim dolu dolu geçerdi dışarıda bi hamile görsem kıskanıyorum keşke onun yerinde olsam diyorum üzülüyorum eve geliyorum aglıyorum kızlar işte böyle benim düşüncem insaallah en kısa zamanda hepimizin kucagına ALLAHIM hayırlı saglıklı bebişler verir aminnnnnnn........

kızlar slm ne zamandır giremiyordum nasılsınız hayat nasıl gidiyor ben bebek meselesine bi süre ara vermiştim kafam çok rahattı 1 aydır taki bu geceye kadar bi girdim buraya alt üst oldum nerdende girdim yaaaa tekrar bebek krizim geldi hemen eşime dedimki ben doktora gidecem tedavi olacam eşimde şaşırdı tabi hani bu konuyu kapatmıştık dedi ama olmuyor çok yalnızım kızlar şimdi bi bebegim olsaydı onunla ne güzel vakit geçirirdim yine bugün agladım zaten kimsem yok çok yalnızım hergünüm aynı çok sıkıcı geçiyor hep aynı şeyler ama bi bebegim olsaydı eminim günlerim dolu dolu geçerdi dışarıda bi hamile görsem kıskanıyorum keşke onun yerinde olsam diyorum üzülüyorum eve geliyorum aglıyorum kızlar işte böyle benim düşüncem insaallah en kısa zamanda hepimizin kucagına ALLAHIM hayırlı saglıklı bebişler verir aminnnnnnn........

yapma lütfen bizimde bebişlerimiz olcak ben inanıyorum lütfen umudumuzu yitirmeyelim hiç....bende çok yanlızım inan eşimin tayini nedeniyle 10 ay önce ankaraya geldim.....o kadar yankızımki sana bunu tarif edemem......yaaa ağlattın beni........

Günaydın arkadaşlar... Pek bir hüzünlü kapatmışsınız geceyi valla Belenay okuyunca size çok kızıcak benden söylemesi, böyle umutsuz olursak herşey daha da kötüye gider. Önce herşeyin hayırlısını isticez, Rabbim en uygun en kısa en hayırlı zamanda bebişlerimizi vericek... Umut listesinde umutsuzluk yok üzmeyin kendinizi ve bizleri...
Sultancım ne zaman geliyor kocişin Allah kavuştursun, arada iyidir böyle ayrılıklar, gör bak kocişin gelince olduğundan daha fazla üzerine düşücek senin... Ama çok uzamasın tabiii...

günaydın hanımlar neler oluyor bakayım yine celallenmişsiniz :eek:klava:mekselina86 dur kızım bu ne umutsuzluk yapma böyle:teselli:aman bizim bebeğimiz oluyorda biz keyiften ölüyoruz sanki kız yaşım 33 nerdeyse menepoza gircem hala bebeğim yok üstelik şimdi başka hastalıklar çıktı uzun bir süre bebekte yokkafamçokkarıştı eeee ben üzülüyormuyum evet ama kendimi kahretmiyorum kısmet bu işler rabbim nasip ederse olur etmezse ne gelir elden sen güzel düşün güzel şeyler olsunŞeniz

kızlar hangimiz üzülmüyoruz ki ama umut etmezsek olacağına inanmazsak nasıl bebek sahibi olabiliriz önce biz inanacağız olacağına rabbimde hayırlısıyla verecek lütfen kendinizi strese sokup bebek hayalinize balta vurmayın sabırlı olun sabredin rabbim sabrımızın mükafatını muhakkak verecektir

haydi bakalım şimdi en şirin halinizi takının ve güne öyle başlayın pozitif düşünce ve inanaçla sabırla duayla memeklerimize kavuşmayı beklicez rabbimden dileyin ama hayırlısını dileyin hayırlı ve güzel olanı ancak rabbim bilir

hepinizi seviyorum sizler için ve kendim için hayırlısı neyse onu diliyorum :dance:a.s.

günaydın kızlar özledim sizi yaa zaten kocişte yok günlerim boş gibi sanki o varken bu şehir gözüme bi başka görünüyordu şimdi o yok ve şehir sanki üstüme geliiiiiiiii:asigim: ayyyy kızlar ben telefonda eşimle konuşurken ona pas vermiyorum ama o alttan alttan diyoki merak etme kimseye bakmıyorum :roflol: kızlar hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız

kız ben ne yazdım sultan hanım üzülmek yok demedimmi ay sizi bi güzel dövmek lazım ama kıyamamki kız biz varız ya kocanın yerini tutmayız ama gelesiy idare ederiz:)))) kızlar hayat kısa zevk almaya bakın

durulaytug canım sağol da bu kızlarla işimiz zor baksana hemen yelkenleri suya indiriyorlar olmazki canım bu kadarda sen bari uyma onlara ama onlarda biliyor aslında bunları ama gönüle söz dinletmek ne mümkün

haydi toparlanın birbirimize dua edlim abbim hayırlısını bilir

yok kız sadece bi burukluk var içimde annemleri de çok özledim keşke onlar yanımda olsaydı...

sultancım zor tabii öalemek istediğin zaman görememek ama bunlar güzel özlemler, kavuşacağını biliyorsun sonunda, aynen bebişlerimiz gibi, onlara da kavuşacağız sonunda, morallerimizi yüksek tutalım ki herşey çok güzel olsun...

kızlar sizleri üzdüysem affedin beni napiyim işte tutamıyorum kendimi ama bugün daha iyiyim destekleriniz için çok tesekkür ederim ALLAHA emanet olun........

sultancım seni çok iyi anlıyorum bende ailemi özledim bizimkilerde baska sehirde aslında 1 saatlik yol gidebilirim ama aynı şehirde olsak tabiki daha iyi olurdu burada kimsem yok sadece eşimin akrabaları var onlarada gitmek istemiyorum benim eşim yanımda ama ondanda bana pek hayır gelmiyor işten eve geldiginde hemen tv ve internetin basına geçiyor yanıma oturupda iki çift laf etmiyor bazen eşime haksız davrandıgımı düşünüyorum ama bilemiyorum ya ben mi çok şey istiyorum anlıyamıyorum ya kızlar sizinde eşiniz benim eşim gibi mi yapıyor aynı sorunu yasayanınız varmı?

X