Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

mrb kızlar... ben bu ay galiba erken yumurtluyorum işaretler onu gösteriyor:teytey: bebeğim gelsede gelmesede canı sağolsun...:teytey: :dance::dance:

kızlar beni teselli ettiginiz için çok tesekkür ederim aglamak iyi geldi rahatladım yarın çok işlerim var ilk önce sabah 8 de pazara ordan doktora eve gelip yemek yapacam misafirlerim gelecek yarın benim için çok yorucu bi gün olacak galiba ALLAHIM hepimizin işlerinde kolaylık versin aminnnn.

ben yeni sayılırım sitede .. bakalım çatlatma iğnesi verdi doktor 20 sinde vurucam iğneyi 21ve 22 si malum .. bana şans dileyin. hepinize bol şanlar.. bu aradadostinex kullanıyordum prolaktininim bu seferde 0.236 ya düşmüş çok deil mi sizce ne yapmalıyım

Günaydın hatunlar. Ben bir güzel dinlendim kendime geldim. Şimdi de işimin başındayım. Çoğunuz daha uyuyordur eminim. Dün akşam çiçeklerimle ilgilenmek çok iyi geldi bana. Ama hala kasıklarımda sancı var. Sanki yeniden yumurtluyor gibiyim. Umarım bir terslik yoktur.

günaydın alincim.. ne terslik olacakkki bendede oluyo o dediğin ağrılardan... bizim yaramaz yumurtalrdır bende bu ay adaçayının sayesinde erken yumurtuluyorum galiba... :sm_cool: aynı sancılardan bende çekiyorum şu iki gündür ...:dance:

günaydın güseller nasılsınız hayırlı cumalarınız olsun inşallah bu mübarek cuma gününde allahım hepinizin bebişini verir alincim dinlenmene ve ii olmana sevindim canım senin ufaklık iyice yerleşiyo sanırım sultancım bugün pek bi neşelisin canım allahım neşeni hiç bi zaman bozmasın seninde hakkında hayırlısı allahım hepimize sağlıklı bebişler versin aminnnnnnnnnnn

günaydın yasemencim evet şunu anladımki bizler ne kadar isteiğimiz şeyin üstüne gidersek o kadar kendimizi yıpratıyoruz ve herşeyin bir vakti var... yani biz ne yaparsak yapalım o vakti gelince zaten olacak yani bu sadece çocuk için değil her anlamda var... o yüzden bebeğim gelsede gelmesede canı sağolsun:sm_cool: çok şükür herşey yolunda oda gelir elbet :teytey::teytey:

evet sultancım bencede problem yapmamana sevindim bende problem yapıyodum ama artık yapmıyorum demekki vakti saati var allah hakkımızda hayırlısını versin canım evet gelecekler zaten gerçi biraz nazlılar bizimkiler öle hemen gelmeyiz dioalar bakalım nazlansınlar gelsinlerde gösteririm onlara ben :)))))

günaydın kızlar nasılsınız bugün maşallahhh yazdıklarınızdan iyi olduğunuzu anlıyorum allahım daha da iyi etsin inşallah
hayırlı cumalar hepinize

Günaydın, alin, sulatn, yasemen ve süar..... Diğerleri daha tatlı tatlı uyuyor olamlılar.... Yine bir cuma ve yine biz buradayız hadi cuma dularımızı unutmayalım; ben ilkini hemen yapayım....
" Allahı'ım şu mübarek cuma gününün hürmetine, umut listemizde adı geçen tüm arkadaşlarımla birlikte bana da hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip et ve en kısa zamanda hayırlısıyla bize bu duyguyu tattır" (AMİN)

günaydın süarcım hgniz bebişinle birlikte... :)) nasılsınız biz iyiyiz çok şükür ama galiba benim bir yıl önce yaşdığım mantar tekrar ediyor o benim canımı sıkıyor o kadar dikkat etmeme rağmen genede oluyor işte bildiğiniz doğal yöntem varmı bu konuda kızlar...

Günaydın, alin, sulatn, yasemen ve süar..... Diğerleri daha tatlı tatlı uyuyor olamlılar.... Yine bir cuma ve yine biz buradayız hadi cuma dularımızı unutmayalım; ben ilkini hemen yapayım....
" Allahı'ım şu mübarek cuma gününün hürmetine, umut listemizde adı geçen tüm arkadaşlarımla birlikte bana da hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip et ve en kısa zamanda hayırlısıyla bize bu duyguyu tattır" (AMİN)

durulaytuğ canım nasılsın etttiğin dualara teşekkürler allahım bebek isteyen bütün evli çiftlere en kısa zamanda bebişlerini nasip etsin inşallahhh
amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

günaydın süarcım hgniz bebişinle birlikte... :)) nasılsınız biz iyiyiz çok şükür ama galiba benim bir yıl önce yaşdığım mantar tekrar ediyor o benim canımı sıkıyor o kadar dikkat etmeme rağmen genede oluyor işte bildiğiniz doğal yöntem varmı bu konuda kızlar...

hoşbuldum canım iyiyiz çok şükür biz sana geçmiş olsun hayatım benim mantar olmadı yada olduysada ben farkında değildim bir ara kaşıntı felan olduydu bir arkadaşim sıcak su tut günde birkaç kere demişte yaptım ondan sonra bişe kalmamıştı

Günaydın hanımlar,bende aranıza yeni katıldım.Burdaki arkadaşlıklar çok güzel.Bende PKO luyum.11Nisan da çatlama iğnesi oldum ve bekliyorum ama hiç belirti yok,erkenmi daha ?

allahım bu mübarek cuma gününde ve kutlu doğum haftasınde ne olur yarabbim bizimde dualarımızı kabul buyur yarabbim kim ne istiyorsa kimin ne muradı varsa ne olur yarabbim hayırlısı ile dualarını kabul buyur bizleride tez zamanda meleklerimizi kavuştur yarabbim :emir_bebek: herkeze anne baba duygusunu tattır yarabbim bizleri bebişlerimizi ver allahım ne olur üzmesinler bizi çabucak gelsinlera.s.

süarcım nasılsın canım bebişimiz nasıl kıpırdamalar varmı nasıl bi duygu anlatsana :))))

hoşgeldin cnım aramıza... umarım bebeğin tutunmuştur sana... daha erken bence 12 günden önce çıkmıyo kanda bekle kan testi yaptırırsın seni de listeye ekliyelim ...

Günaydın arkadaşlar,Aranıza yeni katıldım.Burdaki arkadaşlıklar çok güzel.Bende 11 nisanda çatlama iğnesi vuruldum ama hiç belirti yok,erkenmi daha?yardımcı olursanız çok sevinirim.

Günaydın hanımlar,bende aranıza yeni katıldım.Burdaki arkadaşlıklar çok güzel.Bende PKO luyum.11Nisan da çatlama iğnesi oldum ve bekliyorum ama hiç belirti yok,erkenmi daha ?

h.g aramıza onaycım nasılsın bende pkoluyum inşallah rabbim hakkında hayırlısını nasip eder canım sana gene iğne vermişler bana onuda vermediler senağlama ama hayırlısı inşallah tez zamanda bebeğin sana tutunur canım Şeniz

X