Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

allah nasip ederse 3 sene sonra esim dogudan geldi buraya canım sizin ne zaman esin kac yıllık jandarma

ecrin bi gün bizde hamile olunca birbirbimize haber veririz canım insallah tüm türkiye bizide duyar insallah

ay canım yeni hayırlısı olsun benimkide bes senelik bakarsın bi yerde karsılasırız seninle

belkide allah büyük bakarsın bir yerde yollarımız birleşir ne güzel olur alışabildin mi oralara komşun falan arkadaşın varmı

alıstım var canım bi kac tane öyle fazla görüsmüyorum daha kimseyi tam tanıyamadm daha yeni oldugumdan herkese fazla girip cıkmaya cekiniyorum

neyse canım ben cıkıyorum senin profile arkadaslık gönderecem simdi kabul edersen sevinirim

günaydın kızlarrrrrr...

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg...güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle....

osmaniye80 canım babanada Allah acil şifalar versin,inşallah en yakın zamanda bebişin olur...herşey gönlünce olsun...

günaydın citoscum...inşallah iyi bir hafta bol hamileli bir hafta olur inşallahhhhhh...

HERKESE GÜNAYDINNNNNN;
Güzel bir hafta olmasını diliyorum hepimiz adına
Dün gece geç girdim ama doğru düzgün okuyamadım aramıza katılanlar hoşgeldiniz.umudumuz güzel haberler almak olsun :)Hayırlara vesile olsun.Dün Asure yaptım Dua ederek RABBİM kabul eder inşallah dualarımızı

HERKESE GÜNAYDINNNNNN;
Güzel bir hafta olmasını diliyorum hepimiz adına
Dün gece geç girdim ama doğru düzgün okuyamadım aramıza katılanlar hoşgeldiniz.umudumuz güzel haberler almak olsun :)Hayırlara vesile olsun.Dün Asure yaptım Dua ederek RABBİM kabul eder inşallah dualarımızı

günaydın pancuben Allah kabul etsin a.s

X