Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın tatlibebek...

bende birazdan çıkıp kan vermeye gidicem rutin test için.inşallah sonuçlarım iyi çıkar...dua edin bana olur mu?

günaydın tatlibebek...

bende birazdan çıkıp kan vermeye gidicem rutin test için.inşallah sonuçlarım iyi çıkar...dua edin bana olur mu?

canım senin bebiş haberini almıştık dimi. Allah yardım etsin amin inşallah dua ettiğimde burdakilere de okuyorum

Allah İYİLİĞİNİ versin emi :roflol: 5 buçuk oldu ayhesabı 25 yaşındayım donaxyl fitil menefloks antibiyotik verdi 10 gün kllan dedi

günaydın tatlibebek...

günaydın hakca tatlıbebek sanada günaydın eylülcüm hakca inşaalah testler iyi çıkar diğer kızlar siz nasılsınız :1hug:

canım böyle olanlardan duyduğum genelde iki ay içinde hamile kalıyor. bu ilaçlar iltahabı temizlediğinden sorun kalmıyor. hatta hamilelik için yol açmış oluyor.
sen hangi hastaneye gidiyosun

kızlar günaydın nasılsınız canlarım sizi çok özledim giremedim kusuruma bakmayın şimdi bir iki çizilcek resmim var kursa gidiyorum be resim kursuna biliyosunuzdur belki tüm vaktimi alıyor ama çok eğlenceli orası başka bir dünya tüm sıkıntılar dışarıda kalıyor terapi gibi geliyor bana..yemek bölüm altında resim bölümünde amatör yağlıboyalarım da yaptığım bir iki tane tablolarım var görmek isterseniz bakın olurmu tatlişler..fırsat buldukça gelicem kendinize iyi bakın olurmu.

günaydın tatlibebek...

inşaallah canımdualarımız seninle Allah yar ve yardımcın olsun herşey gönlünce olur inşaallah

günaydın hakca tatlıbebek sanada günaydın eylülcüm hakca inşaalah testler iyi çıkar diğer kızlar siz nasılsınız :1hug:

eylull evet canım. teşekkürler bende sizlere dua diyorum...

citos sanada günaydın canım. sağol inşallah test sonuçları iyi çıkar.... sen nasılsın?

canım saol gece kalkıyorum burdasın sabah kalkıyorum burdasın sen hiç uyumuyomusun maşallah valla bizim gibi tembel değilsin. doktor bize kk teşhisi koycak sanırım. burdan ayrılamıyoruz:roflol:

eylull evet canım. teşekkürler bende sizlere dua diyorum...

citos sanada günaydın canım. sağol inşallah test sonuçları iyi çıkar.... sen nasılsın?

sağol canım iyi olmaya çalışıyom bugün kasıklarımda ağrı var heralde yumurtlamaya çalışıyorum:sm_confused:

canım saol gece kalkıyorum burdasın sabah kalkıyorum burdasın sen hiç uyumuyomusun maşallah valla bizim gibi tembel değilsin. doktor bize kk teşhisi koycak sanırım. burdan ayrılamıyoruz:roflol:

ben hiç yatmıyorum canım baykuş gibi:roflol:delikafadulden iş nedeniyle canım birkaç gün daha geceleride burdayım ama sonra tekrar gündüzleri girerim:enbuyukkk:

eylülcüm hastaneye gitmedim eşimin tadığı bi doktorn eşi kadın doğum uzmanıymış onun muayenehanesine gittik tahlil verdi onları anadolu yakasında göztepede tanıdık doktor arkadaşı vardı onun çalıştığı hastanede tahlillleri yaptırdık .bende burda yabancıyım hastane bulmadım gittiğim doktorda özel hastanede çalışıyo orası bizi aşar napcam bilmiyom bi hastane bulmamız lazım ama bayaan doktordan başkasına görünmem kadın doktorda utandım allttan ultrasonla bakarken erkeğe asla görünemem napcam bilmiyom senin varmı tavsiyen

canım ben gitmedim ama burdakiler sana yakın olarak medical parkı öneriyolar hep ssk ile anlaşması da varmış bi fiyatlarını sor istersen . artık çoğu özel hastanenin ocak ayından itibaren fiyatları düşmüş. 10ytl muayne ücreti alıyo çoğu hastane . sen gene bi sor istersen

sağol canım bi arayıp sorarım şuan şu ilaçları kullanalımda bi bakalım olmazsa oraya giderim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…