hamile kalmak istemiyorum

oykuuusususu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
8
6
24
kızlar evli nişanlı değilim, hamile kalmak istemiyorum.
Sevgilim ella alacağım dedi. Bu ilacı nasıl içmem lazım ne zaman içmem lazım çok çok detaylı bilgi verir misiniz tecrübeleri biri detay verirse daha iyi olur. Prezervatif+ella ile de olur mu? çünkü kesinlikle hamile kalmak istemiyorum.

Ella ertesi gün hapı eğer korunmasız ilişkiye girdiyseniz o zaman tek bir seferlik kullanılabilir. Onun dışında kullanmayın. Doktorunuza danışıp bi doğum kontrol hapı kullanabilirsiniz dianelle gibi

Ella değil. Doğum kontrol hapı +prezervatif ile ilerle. Hapı günde bir kez aynı saatte iç.

Ella yılda en en fazla 2 kez kullanılması gereken, bütün hormonları alt üst eden bir ilaç. doğum kontrol hapı , deri altı imlant, aylık iğne , prezervatif vs kullanabilirsiniz. Doğum yapmamış kadınlara spiral taktiriliyorsa en etkili yöntemlerden biri de spiral 5 yıldır kullanıyorum ekstra yönteme gerek duymuyorum.( Spiralde düzenli kontrol şart. Yılda en az 2 kez)

Her seviştiğinizde Ella kullanamazsınız. Senede 2 kere kullanılıyor maksimum. Prezervatifin koruyuculuğu az geliyorsa ya prezervatif+geri çekilme kullanın ve prezervatifi en başında takın ya da doğum kontrol hapı

Madem istemiyorsun ilişki yaşamıcaksın ne çok insan var yana yana bebek bekleyen fakat sizin gibi akılsız cahil insanlara nasip oluyor nedense istediğin kadar korun Allah bi kere düşürürse ana rahmine bunun telafisi söz konusu bile değil ve hiç bir doktor profosor koruma oldupu halde bebek olmaz demiyor mutlaka %1 lik tutma ihtimali vardır bu kadar sıkıntıya gireceğini bildiğin halde neden yapıyorsunki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…