Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

Beni yanlis anladinin ben 550 cektim cnm. Allah rizasi icin de fazla okudum sonra ve adi gecenler icin namazin ardinda dua ettim. Eksik ceken varsa fazla cektim tamamlayalim dedim.

ben çekemedimm canım senin okudukların ban sayılır..toplam 200 okuyabildm..
kızlar beni listeden çıkarın çünkü kurs ev iş yetşemiyorum..
eşimde ameliyat olacak 2 haftada öle olamam ben burada....
hoşçakalaın Rabbiö hepinizi bebeğine kavuştursun inşş

okuyamayan arkadaşlar bırbırlerınden yardım alırken lütfen ozelden mesajlasın

Son düzenleme:
habibeurhan ve ayseminn tefriciyeleriniz bitti mi ?

Ayrıca isyan123 200 tefriciye okuyabilmis onu tamamlayan var mı ?

habibeurhan ve ayseminn tefriciyeleriniz bitti mi ?

Ayrıca isyan123 200 tefriciye okuyabilmis onu tamamlayan var mı ?

tamam canım çok sağol :)

bu hafta senin tefriciyen okunacak nasıl niyet edelim onuda yazarmisin tatlım başlayanlar niyetine göre okusun

Onve saglik sonra hayrlisiyla bebis versin allh cnm bnm simdiden tesekkur ederim arkadaslar

okuyamayan arkadaşlar bırbırlerınden yardım alırken lütfen ozelden mesajlasın

Onve saglik sonra hayrlisiyla bebis versin allh cnm bnm simdiden tesekkur ederim arkadaslar

arkadaşlar katılım sırasına göre bu hafta ecelik arkadasimizla devam ediyoruz...

Esra Çelik arkadaşımızın sağlık ve sıhhatine ayrıca hayırlı bir bebek sahibi olması için...

21-28 Şubat arası

Absimisia .....500 tefriciye
ecelik ......493
habibeurhan .....493
dior34 .....493
ayseminn .....493
habibeak .....493
ozsu .....493
crazy3527.....493
berirem.....493
niyet sahibi şöyle dua eder

önce güzel bir namaz abdesti almalı ve iki rekat allah rızası için namaz kılmalı namazı bitirip selam verdikten sonra tam 100 defa.
" estağfirullah el azim ve etubü ileyh"diye tövbe istiğfar eder.

Daha sonra muradı ne ise niyet eder , onları düşünür ve cenab-ı hakk’a arz eder. Bunlar namaz seccadesinde otururken yapılır..
Daha sonra "euzu besmele" çeker ve şu âyeti okur.

Bismillahirrahmanirrahîm
innellâhe ve melâiketehû yusallûne alen’nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⠒ der ve hemen tefriciye okumaya başlar..

Diğer okuyacaklar

önce tam bir iman ve ihlas ile 21 defa.
" estağfirullah el azim ve etubü ileyh " der ve ne için okunacak ise kalben ona niyet eder.

Sonra "eûzü billahiminesseytanirracim" der ve selati tefriciye okumaya başlar..

Okuma sırasında yüzünüz kıble'ye donuk olursa daha etkili olmaktadır. Zihninizi tüm dünya düşüncelerinden arındırmaniz açısından gözleriniz kapalı okumanızı tavsiye ederim..

Arkadaşlar tefrıciyede sayı çok önemli lütfen dikkat edin

allah hayırlısıyla bebişlerinizi kucağınıza versin inş.
555 bitti..

şimdi esra hanım için devam inş..

Arkadaşlar habibeurhan'a ulaşamıyorum bu durumda onun tefriyelerinide okumanız lazım
kimler okuyabilir sayılarıyla yazsın ona göre tamamlayalim cumaya kadar

Benim 493 bitti. 150 okuyabilirim ama ya okuyorsa ?

14 subattan beri kendisi iletişime geçmedi defalarca mesaj gönderdim ama cevap alamadım
benim tefriciyem bile bitmemiş olabilir o yüzden bu hafta listeden çıkması lazım
büyük bir ihtimalle okumamistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…