Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

Arkadaşlar ben uzun zamandır hamile kalmak için uğraşıyorum bu uğrasimi da dua ile güçlendirmek istiyorum kişinin başkası için gönülden yaptığı duanin daha makbul olduğunu hepimiz biliyoruz bu yüzden diyorum ki burada bir grup oluşturup.sırayla birbirimiz için selati tefriciye okuyup dua edelim :)

Cnm başlamışsınız geç gördüm bu hafta olmasada haftaya eklermisiniz beni de bende okumak isterim

Arkadaşlar katılım sırasına göre bu hafta benimle başlıyoruz ve sırayla diğer arkadaşlarımızla devam edicez inşallah...

Benim adım SEMA ismen dua ederseniz çok sevinirim :)

SEMA'nin tez zamanda hayırlı bir evlat sahibi olması için

14 Şubat cuma okunmaya başlandı 21 Şubat öğlen bitiriyoruz

absimisia .....559 tefriciye
ecelik ......555
habibeurhan .....555
dior34 .....555
ayseminn .....555
habibeak .....555
ozsu .....555
isyan123 .....555
NİYET SAHİBİ ŞÖYLE DUA EDER

Önce güzel bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı namazı bitirip selam verdikten sonra tam 100 defa
" estağfirullah el azim ve etubü ileyh"diye tövbe istiğfar eder.

Daha sonra muradı ne ise niyet eder , onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder. Bunlar namaz seccadesinde otururken yapılır.
Daha sonra "Euzu besmele" çeker ve şu âyeti okur.

Bismillahirrahmanirrahîm
innellâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⠒ der ve hemen tefriciye okumaya başlar.

DİĞER OKUYACAKLAR

Önce tam bir iman ve ihlas ile 21 defa
" estağfirullah el azim ve etubü ileyh " der ve ne için okunacak ise kalben ona niyet eder.

Sonra "Eûzü billahiminesseytanirracim" der ve selati tefriciye okumaya başlar.

Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa daha etkili olmaktadır. Zihninizi tüm dünya düşüncelerinden arındırmaniz açısından gözleriniz kapalı okumanızı tavsiye ederim.

ARKADAŞLAR TEFRICİYEDE SAYI ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN DİKKAT EDİN
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar ben okuyorum 50 yi buldumm ama 550 fazla gelirse napabilirimm..çalışıyorum birde akşam kursa gidiyorum..
birilerinden yardım isteyebilirmiyimmm

canım 12 gün test yaptırdım 0.298 çıktı negatif ama daha adet olmadım sence nedeni nedir bu salı ilaçları bıraktım fakat daha adet olmadım normalde hemen olmam gerekti bu normalmi inşallah senin hayırlı mutlu haberlerini alırız
Çok üzüldüm cnm..inşallah son negatifin olur.....ilaclari biraktiktan 1 hf sonra olunuyormus hemsire bana oyle soylemisti cnm...ben yarın tekrar kan testi yaptiricam insallah yukselmistir rabbime sığındım bekliyorum cnm

kızlar ben okuyorum 50 yi buldumm ama 550 fazla gelirse napabilirimm..çalışıyorum birde akşam kursa gidiyorum..
birilerinden yardım isteyebilirmiyimmm

:) sayıyı tamamlada kiminle paylasirsan paylas önemli olan aldığın sayıyı tamamlayip okuduğun kişi için dua etmen nasıl sen başlarken istiğfar ettin 21 defa sonra kalben okunacak kisi icin niyet edip okumaya pasladiysan paylastigin kisilerde aynısı ile okumaya başlasın daha 1 hafta var hem telaş etme :)

X