Hamile kalmak için soğan kürü

Kızlar sanki ovulasyon testinde koyulaşma var ben beş gün önce ovulasyon yaptım hiç yoktu iki gün geçti tekrar yaptım ilk başta çizgi yoktu akşam baktım vardı şimdi ise yaptım tekrar koyulasmiş gibi geldi ya
Canım senin kan tahlilin 9 çıkmadı mı, yanlış okudum

🤣🤣🤣Keşki 🤣🤣 sen beni ovulasyon testi ni gordunmu gözüme köyü geldi
Gördüm gördüm ☺️ adete yakın lh yükselebiliyor ,ben adete yakın zamanda iki kez pik gördüm hemde ultra piklerden bir heves bir heyecan acaba hamilemiyim dedim 30-40 dakika sonra adet oldum 🤣

Bende öyle olucam galiba
Temellimiz öyle olmaması,bu herkes için geçerli bir durum değil ama ovülasyon testine de çok güvenmemek lazım, ben ilk gebeliğimi ovülasyon testiyle öğrenmiştim mesela o zamanda ultra pik çıkmıştı ama hamileydim 🤷🏼 iki türlüsünü deneyimlemiş biri olarak lh la hamilelik öğrenmeye çalışmayın 🤗

Temellimiz öyle olmaması,bu herkes için geçerli bir durum değil ama ovülasyon testine de çok güvenmemek lazım, ben ilk gebeliğimi ovülasyon testiyle öğrenmiştim mesela o zamanda ultra pik çıkmıştı ama hamileydim 🤷🏼 iki türlüsünü deneyimlemiş biri olarak lh la hamilelik öğrenmeye çalışmayın 🤗
Yok ya oovulasyon ile öğrenmeyi çalışmıyorum gebelik testi olsa onu yapardım ama bu ovulasyon ile hamilelik öğrenen var dedim belki bende iki gün kalmış bir mucize olurdu diye ama zor

Yok ya oovulasyon ile öğrenmeyi çalışmıyorum gebelik testi olsa onu yapardım ama bu ovulasyon ile hamilelik öğrenen var dedim belki bende iki gün kalmış bir mucize olurdu diye ama zor
Yok yok hiç güvenme garantisi yok ,burda çıkmaz gebelik testinde çıkar

X