Hamile kalmak için soğan kürü

2. Ayimda 5 gun gecikmen varr suann
Ya ben şöyle yapmıştım ilk ayımda soğan kürü için soğanlı yumurta yaptım kısırlkl için iyi geliyor demişlerdi normalde de severdim her sabah yedim regl bitince iki gün içtim başka birşey kullanmam gerekti. Soğan suyuna ara verdim . Bu ayda içtim bir farklılık olmadı. Ben bekarken hep reglken içerdim ama hatırlamıyorum erken mi olurdu geçmi olurdu. Ama bu iki ayda değişen bir şey olmadı bne de sen de bir de pko varmış sana nasıl bir katkı sağlar bilemiyorum canım

Canimm dedim yaa rahmimde baski var acaba nasil bir baski bendede sanki kalp atar gibi atiyordu nedenki
Canım sordum yukarıda cevapladım galiba görmedin böyle sanki bir yumruk baskısı var bazen de batma yani affedersin hani kabız olursun da kendini zorlarsın bir ağrı girer rahmine öyle oluyor yani ben şu an o durumdayım yani bir de adet sivilcem çıkmamış normalde adete 12 gün kala falan çıkardı Bir de ben çok sıcak basıyor bana sana da öyle oluyor mu

Bazen oluyor bazende usuyorumn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…