Hamile kalmak için soğan kürü

Siz ne kadar süredir istiyorsunuz?
Cnm ben birbuçuk yıl sonra hamile kaldım ama sağlıksız bir gebelikmiş kalp atışı olmadan zorunlu kürtaj oldum hamile kalmadan önceki ay çakşır kökü suyu içmiştim şimdi kürtajın üstünden 3 ay geçti tekrar çakşır suyu içiyorum inşallah Rabbim vesile kılar hamile kalırım herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim şimdi iki yıl oldu evliliğimiz şimdi yumurtlama dönemimdeyim ovülasyon testi ile deniyorum bu ay öyle cnm

Cnm ben birbuçuk yıl sonra hamile kaldım ama sağlıksız bir gebelikmiş kalp atışı olmadan zorunlu kürtaj oldum hamile kalmadan önceki ay çakşır kökü suyu içmiştim şimdi kürtajın üstünden 3 ay geçti tekrar çakşır suyu içiyorum inşallah Rabbim vesile kılar hamile kalırım herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim şimdi iki yıl oldu evliliğimiz şimdi yumurtlama dönemimdeyim ovülasyon testi ile deniyorum bu ay öyle cnm
Çakşır suyunun da baya iyi olduğunu söylüyorlar. İnşallah canımm hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğin olur. Benim de şuan korkularım var kimyasal olabilir ne biliyim düşük olabilir insanın aklına her türlü şey geliyor.

Çakşır suyunun da baya iyi olduğunu söylüyorlar. İnşallah canımm hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğin olur. Benim de şuan korkularım var kimyasal olabilir ne biliyim düşük olabilir insanın aklına her türlü şey geliyor.
Çok sevindim sizin adınıza ve bana da umut olduğunuz bende inanarak soğan kürünü sizin dediğiniz gibi uyguluyorum 1 hafta oldu henüz inşallah olumlu sonuç alırım beni. Tek sorunum bu ay eşimle ayrıyız diğer ay inşallah anlıcam işe yarayıp yaramadığını 😀

Evet cnm çakşır baya iymiş bana da iyi geldi gibi korkular maalesef hiç bitmiyo hamile olmadan önce acaba hamile kalabilcekmiyim korkusu kalınca sağlıklı mı korkusu takmasak daha iyi ama olmuyo işte Amin cnm inşallah hayırlı olanı sağlıklı olanı bize kolaylıkla nasip etsin Allah 🤍

Çok sevindim sizin adınıza ve bana da umut olduğunuz bende inanarak soğan kürünü sizin dediğiniz gibi uyguluyorum 1 hafta oldu henüz inşallah olumlu sonuç alırım beni. Tek sorunum bu ay eşimle ayrıyız diğer ay inşallah anlıcam işe yarayıp yaramadığını 😀
Burada sürekli yorumları okudum bende. Soğan kürünün zararlı olduğunu yazanlara aldırış etmedim. Görümcem de kullanmış ve diğer ay hamile kalmış. Bence istikrarlı bir şekilde devam edin içmeye ve buraya müjdeli haberinizi verin ❤️ Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Benim de şuan net değil hastaneye gidip kan testi vereceğim. Umuyorum gerçek ve sağlıklı bir gebeliktir. Siz ne kadar süredir istiyorsunuz?

Evet cnm çakşır baya iymiş bana da iyi geldi gibi korkular maalesef hiç bitmiyo hamile olmadan önce acaba hamile kalabilcekmiyim korkusu kalınca sağlıklı mı korkusu takmasak daha iyi ama olmuyo işte Amin cnm inşallah hayırlı olanı sağlıklı olanı bize kolaylıkla nasip etsin Allah 🤍
Soğan kürünü ne şekilde uyguluyorsunuz? Yanlış uygulama yapmayın aman hee 🥰

Düşüğün ve sağlıksız olmasının sebebi neydi canım ve bu durum seni çok etkiledi mi? Ne kadarlıktı. Rabbim herşeyin hayırlısını versin.

Canım gün aşırı ilişki olsun ben öyle yaptım her gün değil 1 gün arayla sperm kalitesi açısından

Yaa canım çok teşekkür ederim birde kan testi yaptırayım sonuç netleşsin inşallah kimyasal değildir. Ben hiç beklemiyordum. Soğan küründen bence sende mi bir test yapsan acaba. Erken gebelik testi canım. İnşallah sende bu ay bu sevinci yaşarsın. Ben adetime 2 gün kala yaptım cuma günü adet olmam gerekiyor
Canım ben de bu sabah elimdeki tek erken gebelik testini yaptım. Adetime 5,6 veya 7 gün var değişebiliyor. Ve sonuç maalesef yine hayal kırıklığı…

Eklentiler

• IMG_6029.jpeg
    IMG_6029.jpeg
    99 KB · Görüntüleme: 46
Düşüğün ve sağlıksız olmasının sebebi neydi canım ve bu durum seni çok etkiledi mi? Ne kadarlıktı. Rabbim herşeyin hayırlısını versin.
Cnm ben keseyi görmüştüm doktor kalp atışı için 10 gün sonra gel demişti kalp atışını bekliyodum ki bende lekenme oldu ve resmen regl ağrım başladım acile gittik meğer en son doktora kontrole gittiğim haftada kalmış 5+3 ve kese bozulmuş doktor bana ilk gebeliklerde bu durumu normal karşılıyoruz dedi bir araştırdım ki bir sürü kadın bunu yaşamış tabi ben yıkıldım başta ağladım korktum sonra arkadaş çevremde bile yaşayan varmış hiç anlatmamışlar bile kendime de dedim bunda bir hayır vardır nasip kendimi teselli ettim hemen toparlandım en azından hamile kalabiliyomuşum diyip durumu pozitife çevirdim bunu yaşayıp 5 6 ay içinde gebe kalan da çok varmış vücut bir kere beta hcg değerini gördüğü için gebe kalmak daha kolay oluyor diyolar inşallah Rabbim çok bekletmez kendim araştırdığımda da sağlıksız yumurta ya da sperm döllendiğinde vücut bunu anlayıp gelişimi durduruyomuş ya da vücut ilk gebelikte embriyoyu yabancı bi madde olarak gördüğü için de vücuttan atmaya çalışıyormuş önemli olan bu durumun tekrarlamaması 2. Ve 3. Düşükten sonra genetik test istiyolar ama ilk gebeliklerde normal bir durum olduğunu söylüyorlar

Çok sevindim sizin adınıza ve bana da umut olduğunuz bende inanarak soğan kürünü sizin dediğiniz gibi uyguluyorum 1 hafta oldu henüz inşallah olumlu sonuç alırım beni. Tek sorunum bu ay eşimle ayrıyız diğer ay inşallah anlıcam işe yarayıp yaramadığını l
Burada sürekli yorumları okudum bende. Soğan kürünün zararlı olduğunu yazanlara aldırış etmedim. Görümcem de kullanmış ve diğer ay hamile kalmış. Bence istikrarlı bir şekilde devam edin içmeye ve buraya müjdeli haberinizi verin ❤️ Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Benim de şuan net değil hastaneye gidip kan testi vereceğim. Umuyorum gerçek ve sağlıklı bir gebeliktir. Siz ne kadar süredir istiyorsunuz?
Canım benim bir oğlum var 4 yaşında 2. Çocuğu istiyoruz 8 ay oldu bekliyorum

Bu test pahalı bir test mi oluyor canım?
Canım ben devlette hepsine baktırdım amh fsh tsh estradiol prolaktin progesteron vs. Bakıyorlar sen merak etme ama infertilite polikliniğine randevu al onlar daha detaylı inceliyorlar

1 yıl bekle demesi çok kolay hekimler için. Ama bizler için ne kadar zor değil mi? Her yönden kendini hazır hissettiğin bir dönem oluyor, hamile olmak istiyorsun ama olmuyor. Tıbbi yardım almak istiyorsun bekle deniyor. Bence de çok istiyorsanız bekleme canım. Bu forumda okuduğum bazı kadınlar bir sene bekleyip doktora gittiğini, mesela prolaktin yüksekliği olup ilaç kullanınca hemen hamile kaldığını falan yazmışlardı. Keza benim bir arkadaşım iki ay denedi olmayınca hormon testi yaptırdı onda da prolaktin yüksekliği vardı ilaç kullandı ve o ay hamile kaldı. Tabi her şey nasip ama tevekkülden evvel çaba göstermek lazım. Kader gayrete aşıktır diye boşuna dememişler. Bir sene bekleyip gitse dünyanın stresini yaşayacaktı çocuğum olmuyor mu acaba diye. Çözümü de basitken oysa…
Devlete giderseniz 1 yıldır deniyoruz deyin ben öyle demiştim valla baksınlar diye napayım😏😄

Canım ben devlette hepsine baktırdım amh fsh tsh estradiol prolaktin progesteron vs. Bakıyorlar sen merak etme ama infertilite polikliniğine randevu al onlar daha detaylı inceliyorlar
Canım senin hsg ne cikti temizmiydi
Benim idarr yolu enfeksiyon var oda engel olurmu tüpleri etkilermi acaba sen kac yildir beklyorsun bu arada

X