Hamile kalmak için soğan kürü

Bendee ona gore yaptim bu ay bidahami ypsam

Bendee ona gore yaptim bu ay bidahami ypsam
Hatta şöyleydi 15 gün yapıyorsun 15 gün ara veriyorsun 15 gün daha yapıp bitiriyorsun kürü ama sen ibrahim saraçoğlunu dinle ona göre yap inşallah yararlı olur

Merhaba nasıl oluyor acaba soğan kuru bilgi verebilirmisiniz nasıl yapıyorsunuz ve ne zaman kullanıyorsunuz ne kadar kullanmak gerek ? Bir de hormon değerleriniz normalmiydi hamile kalabildiniz acaba ? Benim lh ve fsh yüksek doktor normal yolla imkansız dedi de

Benim hormonları üç ay önce baktırdım güzeldi bir sıkıntı yok bende herşeyin normal kist falan da yok sadece yumurta tembelliği çok az vardı ilaçla çözüldü o ibrahim Saraçoğlu var orda daha iyi bilhi veriri canım ben yanlış bilgi vermek istemem faydası kadar zararıda varmış yaşayanlar varmış ben nasıl uyguladim adeten basladim yedi gün içtim tek iki defa öyle yaptım iki hamileliğimde ama doktor kontrolünde olun

Teşekkür ederim canım zararları acaba neler onu bi öğrenebilirim insallah. Bi bakayım çok saol canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…