Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Incir kürü diye yaz çıkıyor canım ben sadece gunde 2 kez yiyorum. Biz cicekkokusu ile bal + çörek otu + tarçın karisimini yiyoruz o kürü yani sabah aksam 1 tatli kaşığı 10 gun boyunca ama adetin 2. Günü veya 3 . Günü baslaniyor yanindada 2 tane kuru incir

kızlar bu ayın 27 sinde yumurtam çatladı biz iki gün öncesi ve iki gün sonrası çalıştık iki gündür böyle beyaz krem kıvamında akıntım var üşüttüm mü yoksa.
Bizimde ayin 24 ve 25 i birliktelik oldu benimde hala akintim devam ediyo ayrıca kasık ağrım var 1haftadır 3gündür de midem bulanıyo kendimi iyice kaptırmaya basladim hayırlısı olsun hepimiz için

Bizimde ayin 24 ve 25 i birliktelik oldu benimde hala akintim devam ediyo ayrıca kasık ağrım var 1haftadır 3gündür de midem bulanıyo kendimi iyice kaptırmaya basladim hayırlısı olsun hepimiz için
Seninde bata az kaldı ozaman canım inşallah melegin tutunmustur sıkı sıkı sana

benimde sırtım ve kasıklarım çok ağrıyor ama kendimi hiç umutlandırmıycam bide başım çok ağrıyor.

Merhabalarrr.... Bende vari bi sene sonra i sallah bu topik ugurlu gelir.25 yasinda Iki bucuk yillik evliyim iki dusugum oldu simdi hazirim sanirim bu aydan itibaren bende basliyorum calismalara

bu arada bende verdim 48 saat içinde artması için ne kdr artacak die merak ettm benimkide yarım saate çıkacak

Neresi yüksek ya 0.333 nasıl yüksek yarın olmayacağım ne malum off bilmiyorum
Canım neden sinir yapıyorsun ki anlamadım !
Kotu bir sey dedigimide sanmiyorum
Ben sana diyorum ki 0.100 lerle hamile olanlar var senin bunun 3 kati daha iyi durumdasin diyorum. Ağlayıp üzme kendini diye eger hamileysen degerin coktan katlanmistir. Gider yrn tekrar kan verirsin

Canım benim inşallah Allahım istedigini vercek bu sefer sana. Dualarımız seninle, musmutlu haberler bekliyoruz senden
İnşallahh canımm yaaa.. Bn kan verirken başka biri test sonucunu aldı gebeymiş çok sevindiler imrendim inşallah dedim bizimde böyle olurr...

Y
Yok canım sana kızmadim öyle anlaşıldıysa kusura bakma özür dilerim ya bir yili asti negatif göreli görmek istemiyorum artık ondan yoksa kızmadim

cnm 0.100 ile 0.333 arasında pek fark yok aynı değer bile denebilior 0artabilen bir değermiş oyuzden takmasın kafasına Z Zeyert1204

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…