Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Valla kizlar ben 4 aydir hamile korunmuyoruz hamile kalamiyorum ovulasyon testleri aldim her ay yumurtluyorum biliyorum takip ediyorum ama hamile kalamiyorum iyice bulanima girdim.bu ay kafaya takmayim dedim ama yine olmadi yine adet oldm
Canım hosgeldin.
Esinde veya sende bir sorun yoksa takma kafana inşallah vakti geldimi hepimiz hamile haberimizi alcaz.
Biz biraz aceleciyiz topiktende anlayacağın gibi amac kasima hamile kalmak :))) inşallah
Yumurta takibi zaten yapiyormussun spermin yumurtaya daha hızlı ve saglikli ulaşması icin preseed i arastir internetten ben bu ay kullancam. Ayrica bununka ilgili bu sitede popüler konu var oku derim. Birde bu topikte 2 kisi bal+ çörek otu + tarçın kürü kullaniyoruz adetin 2. Veya 3. Gunu basliyorsun. Sana simdilik bukadar yardimci olabilirim. Insallah en kisa zamanda sende bebegine kavusursun

Test sonucum bu kızlarr.. Ama eşime sor dedim laboranta adetine iki gun var diye normal..sormuş kızda şunu demiş;daha önceki kayıtlarınızıda gordum düşük olmuş galiba eşiniz gebe ama kadın doğa gidin kontrol etsin..ayaklarını kaldırıp uzansın demiş .. Ne şimdi bu yaa..

Eklentiler

• IMG_20151103_211350.jpg
    IMG_20151103_211350.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 65
Canım hosgeldin.
Esinde veya sende bir sorun yoksa takma kafana inşallah vakti geldimi hepimiz hamile haberimizi alcaz.
Biz biraz aceleciyiz topiktende anlayacağın gibi amac kasima hamile kalmak :))) inşallah
Yumurta takibi zaten yapiyormussun spermin yumurtaya daha hızlı ve saglikli ulaşması icin preseed i arastir internetten ben bu ay kullancam. Ayrica bununka ilgili bu sitede popüler konu var oku derim. Birde bu topikte 2 kisi bal+ çörek otu + tarçın kürü kullaniyoruz adetin 2. Veya 3. Gunu basliyorsun. Sana simdilik bukadar yardimci olabilirim. Insallah en kisa zamanda sende bebegine kavusursun

Test sonucum bu kızlarr.. Ama eşime sor dedim laboranta adetine iki gun var diye normal..sormuş kızda şunu demiş;daha önceki kayıtlarınızıda gordum düşük olmuş galiba eşiniz gebe ama kadın doğa gidin kontrol etsin..ayaklarını kaldırıp uzansın demiş .. Ne şimdi bu yaa..
canm test sonucuna göre hamilesin , bat günün neydi

Canim gec döllenme olabilir zaten adet gunun gelmedi .birde bunu takma kafana suan hamilesin sadece bunu düşün en kısa zamanda dr git ve guzelce bilgi al. Tebrik ederim canim. Sağlık la kucagina almak nasip olsun

Tesekurlr yardmn icin.bn isvicrede yasiyorum persembe gunu doktora gidcm sorun yoktur inslh once kist vardi doktor gecti dedi bilmiuorum

hyrlı olsun balım hamilesin dikkat etsin demiş loborant olay bu

kan testi yaptırdım geçen hafta daha çok erkendi, ilişkinin 7.günü değerimi bilmiyorum sormadım negatif dedi o kdr
anladım canım ama çok erken daha moralini bozma. benimde ilişki üzerinden 20 gün geçti nerdeyse hcg değerim 2 çıktı. geç döllenme olabilir mi acaba arkadaşlar başlıkta açtım lütfen yorumunuzu bekliyorum:KK43:

3 yıldır vajinismus illetiyle mücadele etmiş ve ekim ayında yenen biriyim. Hemen ekim ayında çocuk denemelerine başladık. 4 ekim adet başlangıç tarihimdi. 13 ve 15 ekim de ilişkiye girdik. yani bugün son ilişkimin üzerinden 19 gün geçti. Bugün kan testi yaptım ve sonucum 2.0 çıktı. sizce umutlanmalı mıyım? adet belirtileri ve hamilelik belirtileri iç içe geçti. Bu ay olmasa da olur ilk ayım diyordum ama oyle değilmiş:KK43: işyerinden bazı kendini bilmez arkadaşlarımda moralimi yerle bir etti. yok onların ilk denemede tutmuş,doğurganlıkları çok yüksekmiş, eşleri çok becerekliymiş,ceketi atsa hamile kalınırmış.. neye üzülüp sinirleneceğimi bilemedim:KK43: sadece buradan yazıp rahatlamak istedim. şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

X