Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canım biraz sabret bende iki gün kala dün yaptım sonuc negatif çıktı istersen kafam rahat olsun diyorsan yap ben dünden beri üzülüyorum bugün dayanamadım hüngür hüngür agladim on dört aydır olmuyor bu on beşinci ayda olmayacak diye :KK43: :KK43:
canım yaa üzülmee.. adet oldunmu sen peki?

Canım biraz sabret bende iki gün kala dün yaptım sonuc negatif çıktı istersen kafam rahat olsun diyorsan yap ben dünden beri üzülüyorum bugün dayanamadım hüngür hüngür agladim on dört aydır olmuyor bu on beşinci ayda olmayacak diye :KK43: :KK43:
belki geç döllenmedir.. neler duyuyoruz ümidini kesme..üzülme nolur..

Kizlar bende bu ay sogan kuru yaptim ve bata daha 13 gun var.eger olumlu sonuc alirsam size de onerecegim ins :) merak edenler icin ibrahim saracolgludan duydum.bircok kisiye yariyormus.ozellikle kisti ve pko su olanlara.benim yok ama yinede rahmim tmizlensin diye denedim.benim adimi da yaziiin :anneadayı:
Can'ım soğan kürü her zman yapılmaz rahim duvarının incelemesine sebep olur doktorum demişti ayrıca bilmeden yapılırsa döllenmiş bebeği bile düşürür

Kizlar dun forumda gezerken.meryem suresini 41 gun boyunca hergun okuyarak hamile kalanlari gordum.hemde o kadar cok kisi ki.bi arasirin isterseniz.bende 10 aydir ugrasiyorm.ama umidimi de kaybetmedim.bence meryem suresi denemeye deger.

Can'ım soğan kürü her zman yapılmaz canımduvarının incelemesine sebep olur doktorum demişti ayrıca bilmeden yapılırsa döllenmiş bebeği bile düşürür
Olabilir canim ama 10 aydir olmadi bide bunu deniyeyim dedim.turkiyede oldugunuz icin sanslisiniz.ben kazakistandayim ve saglik sektoru tr den geride ve sigortam da yok burda.dr a gidemiyorm.kendimce biseyler yapmak istedim.

Olabilir canim ama 10 aydir olmadi bide bunu deniyeyim dedim.turkiyede oldugunuz icin sanslisiniz.ben kazakistandayim ve saglik sektoru tr den geride ve sigortam da yok burda.dr a gidemiyorm.kendimce biseyler yapmak istedim.
Can'ım bence yapma çünkü hamile kalırsın bilmezsin içersen bebeğin düşer ben seni uyarmak istedim gerisi sana kalmış beni yanlış anlama

Can'ım bence yapma çünkü hamile kalırsın bilmezsin içersen bebeğin düşer ben seni uyarmak istedim gerisi sana kalmış beni yanlış anlama
tesekkur ederim canim haklisin.ztn adetliyken basladim yumurtlama gununden 5 gun once biraktim.bakalim faydasi olacak mi.

Peki kaç çıkması gerekio değer?
Bildigimi soyleyim yanlışım varsa bilen duzeltsin. Hamile olmayanlarin degerleri genelde 0.00 yada 0.01 cikiyor.
0 ile 5 arasi çıkarsa gec döllenme yada yeni döllenme genelde hergun testi tekrarlanmasi isteniyor
5 in üstüde zaten gebelik
Bak _Turk-loqumu_ _Turk-loqumu_ a değeri 0.100 dü suan hamile

Canım senin deger 0.330 larda falandi hayirdir ne oldu ?

kızlar bu ayın 27 sinde yumurtam çatladı biz iki gün öncesi ve iki gün sonrası çalıştık iki gündür böyle beyaz krem kıvamında akıntım var üşüttüm mü yoksa.

kızlar bu ayın 27 sinde yumurtam çatladı biz iki gün öncesi ve iki gün sonrası çalıştık iki gündür böyle beyaz krem kıvamında akıntım var üşüttüm mü yoksa.
Canim iyi dusunelim iyi olsun yumurta ile sperm bulustuysa 1 hafta lık uzun yolculugu tamamlamis oluyor. Yani kanaldan rahme inisini. Akıntı olması iyiye isaret çünkü gebelik belirtisi. Herkezde olcak diye bir şey yok ama çoğunlukla olurmus

X