Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Merhaba kızlar bnimde adetime 2 gün ve bugün HCG 6 çıktı hamilemiyim degilmiyim anlmadim bu durumda olan varmi
Canım tebrik edelim ozaman. 5 den sonrası icin gebelik diyorlar. Birkacgun sonra tekrar kan vermen lazim. Değerinin artmış olması lazım. Doktor bilgi vermedimi ?

AMİNNN AMİNNN ya ama sanki ben yumurtlama gunumu kacirdim su ovubtesti yuzunden yaa:KK43: bugun 13. gunum. silik cikio 2 gundur. 2 gun once daha belirgindi anlamadim canim skldi bu duruma:KK12:
Canim o silik cikan günü degerlendirmedinmi ? Sanki sana önce kaset tipi cizgili ovulasyon testlerinde bazen aynı koyuluk çıkmıyor diye yazmıştım galiba. O yüzden de kaçıran baya olmuş :KK43: birde az önce bir forumda okudum ne kadar dogru bilmiyorum eger T deki cizgi tam koyulasmadan tekrar siliklesmeye basliyorsa yumurta buyuyecekken catlamiyormus.
Olaki bu ay hamile kalmadin âdet oldun diyelim B+C+T kürünü sende uygula. Çünkü o yumurtayı büyüyüp catlamasina vesile oluyormus. Bildiklerim bunlar o_O

Kızlar test aldımm bu markayı kullananlar varmı guvenilirmi

Eklentiler

• IMG_20151101_153248.jpg
    IMG_20151101_153248.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 45
Cok moralim bozuk. persembe ve cuma gunu belirgindi size fotosunu gondermistim ya. ama c deki kadar koyu degildi ama yine koyuydu yani. persembe iliski olmadi cuma aksami sag yumurtlagim cok agriyordu iki buklum gezdim ogun iliski oldu cumartesi yani dun silikti bugunde silik bugun iliski oldu tutarmu bikmiorm ama daha 13. gun erken mi yunurtluyorum acaba. periot cetveline gore 6 kasimmis yumurtlama gunum kafamda deli sorular of ya:KK58::KK61::KK42:

Evet kızlar eşinize hamile olduqunuzu nasıl söylemeyi düşünüyosunuz ve yaşayanlar nasıl söyledi :) birbirimize fikir verelim özel olsun o an

X