Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar benim adetim dün kesildi akşam usutmusum galiba midem kasiklarim çok kötüydü kahveye dönmüştü rengi kanimin sonra kırmızı geldi çok az ve göğüslerim regl olmadan önce şişer 2.gunu önerdi ama bugün 4.gunum ve hala şişler battan bir gün önce test negatifti sizce emin olmak için tekrar test yapmalı mıyım biraz uzun oldu kusura bakmayın
yap adet dedğin üstüne görme olabilir yani yerleşme kanaması yeni yerleştiği için öncrki gün çıkmamış olabilir

ama hala mide bulantım karnıma giren o ağrılar sağ kasığımda batmalar ve sol gmğsümdede ağrı var buda beni ikilemde bırakıo
Bence seninde dediğin gibi düşük bunlar..herkeste farklı etkiler bırakabiliyor. bi arkadaşaımın nerdeyse üç hafta falan sürdü kanaması ve ağrı mide bulantısı hepsini yaşadı.. bnde olmadı bu kdr fazla ama parça düştü bndede belirgin..

Bence seninde dediğin gibi düşük bunlar..herkeste farklı etkiler bırakabiliyor. bi arkadaşaımın nerdeyse üç hafta falan sürdü kanaması ve ağrı mide bulantısı hepsini yaşadı.. bnde olmadı bu kdr fazla ama parça düştü bndede belirgin..
işte bnmde düşüktü iki tane gri parça düştü kan falan yoktu düştüğünde sonra ki gün başladı kanamam

işte bnmde düşüktü iki tane gri parça düştü kan falan yoktu düştüğünde sonra ki gün başladı kanamam
Benim ilk önce pembe haif hafif geldi.. bi gün sonra arttı. bi gün sonrada parça geldi. başta değil yani.. herkeste farklı oluo demekkii.. dr larda folikasiti öneriolar çocuk düşünüosanız diye.. dene sende istersen.. ben bi haftadır içiyorum..

Cnmm bgn cok aktifti buralar ben de pek yetisemedim :) ama bi kur kesfettik , bal tarcin ve kara corek otunu karistirip sabah ve aksam 1 tatli kasigi yiyosun. Buna reglin 3.gunu basliosn 10 gun boyunca. Konusmalarda gerilere git gorursun tarifi :) bir de gunde 2 kuru incir ve 2 ceviz yiyoruz :KK45::KK45: onun disinda ovulasyon testlerimizi de hazirlioRz tabi onumuzdeki gunler icin :)
Benden bu kadar :)))
Vay be bende tam 3. Günümdeyim başladam mı ki ya

Benim ilk önce pembe haif hafif geldi.. bi gün sonra arttı. bi gün sonrada parça geldi. başta değil yani.. herkeste farklı oluo demekkii.. dr larda folikasiti öneriolar çocuk düşünüosanız diye.. dene sende istersen.. ben bi haftadır içiyorum..
bnm 12. günümde pazartesiydi ince pembe kan geldi salıda öle geldi çarşamba gelmedi perşembe cuma kahvrrngi grldi pazar açık kırmızıydı pazartesi akşamıda öle salı test yaptım çarşamba damla kansız parça düştü kaybettim işte bnm durumum böleydi

folik asiti evet 3 ay önceden içmeye başlayın diolar alıcam bakalım bende içeyim zararı yok sonuçta

Canım benim eşim test yaptiricakti gitmedi bende madem gitmiyorsun bende korunucam dedim onun yüzünden umutlaniyorum en azından korunur boşuna hayal kurmam 3 aydır gidecek tamam diyor gideceği güm ben utanirim yapamam diyor oyun değil ki bu kaç kere konuştum bende madem sen yapmiyorsun bende böyle yaparım dedim sizce ne yapmalıyım

Canım benim eşim test yaptiricakti gitmedi bende madem gitmiyorsun bende korunucam dedim onun yüzünden umutlaniyorum en azından korunur boşuna hayal kurmam 3 aydır gidecek tamam diyor gideceği güm ben utanirim yapamam diyor oyun değil ki bu kaç kere konuştum bende madem sen yapmiyorsun bende böyle yaparım dedim sizce ne yapmalıyım
bnm eşimde gitmiodu daha erken doğal yolla deneriz sonra giderim die oyalıodu açıkçası cesaretleri yok bizim kadar

bnm eşimde gitmiodu daha erken doğal yolla deneriz sonra giderim die oyalıodu açıkçası cesaretleri yok bizim kadar
Aynen öyle kimse bakmıyor görmüyor ve bir seferlik bir şey bizimkisi daha zor her doktora gittiğimizde alttan muayene ediyor bana benim Rızam yok korunmanda dedi bende benim için bu sözünün bir anlamı yok artık dedim eşimi çok seviyorum o benden çok istiyor ama cesaret yok ayrıca sigarada kullanıyor

NEDEN İSTEMİYORMUSUN BEBİŞ..
Canım biz normalde tedaviye baslicaz ama doktorum 3 ay önce sperm testi istedi esimden ama o da utanıyorum ben yapamam diyor ve bende boşuna bekleyip hayal kurmak istemiyorum artık hep tamam diyor gideceği gün cayiyior bu yüzden korunucam

X