Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar adetim gecikmedi tam gunumdeyim. Dun kan testi yaptim. BetaHGc 45.78 cikti. Doktor cok yeni bir gebelik gorunuyor.2 hafta sonra gel ultrasyon ile bakalim dedi. Kesin mi dedim oyle gorunuyor dedi sadece. Kafam karisti sizce umutlanayim mi :KK43:
canım insallah hamilesindir arkadasımızında dediği gibi 2 günde bir 2 ye katlar beta yarın git bence sağlık ocağına bir daha beta yaptır 2 hafta bekleme

kızlar 12 gün var daha adete ilk çıkan çift çizgileri bos gecmeme rağmen hep bir belirti arar oldum kendim de çok kafaya takmak iyi değil diyorlar ben yine taktım bide bu sabah eylülde evlenen görümcemi de hamile gördüm rüyamda hepten hırslandım :)

Kızlar aranızda benim gibi her ay adet sancisi çeken var mı :KK43:( benim hep böyle yaaa

canım ilk gününden son gününe kıvrandıryor beni de ama adet sancısı çok olanın doğumu kolay olur der benim annem ins öyle olur hepimizin

Ay inşallah canım. Ben iki gün çok kötü oluyorum. Doğrunca geçer diyorlar bi doğursaydik hayirlisiyla :anneadayı:

Kizlar moralim cok bozuk yaa..yasim 36oldu hala tik yok 2 yildir deniyoruz 1 dusuk oldu bugun karar verdim buay ovulasyon testi yapicam olmazsa tüp bebek icin ozel merkeze gidicem.heray ayni sikintilari umutlari hayal kirikliklarini yasamaktan psikolojimde bozuldu.asilama catlatma yaptirmadan direk yaparlarmiki??

muz yiyincede gecio :) adete 3 4 lala hergun yiyin adet sanciniz olmaz :KK66: ama benim adet sancim ilk gun olui 4 5 saat bu ay adet sancisi cekmedim nedense cok sukur :KK66:

14. Gun gozu çıkmasın niye çatlamadı koz bu Minesuu Minesuu

Eklentiler

• WP_20151224_001.jpg
    WP_20151224_001.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 34
X