Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Aminnnnnnn inşallah kuzum

Kızlar benim 17 aralıkta adet olmam lazımdı bugün gecikeli bir hafta olacak nerdeyse idrar testleri çıkmadı ve nihayet bugün gidip yaptırdım kan testini ve sonuuuuuççç negatif ve hala hasta olmak gibi belirtim falanda yok oysa hep düzenliydi adetim bu ne şimdi yaa

Ayyy nasıl heyecanlandım okurken. Muayene oldun mu canım benim de geçen ay 8 gün gecikmisti kist oluşmuş doktor adet söktürücü verdi ama almadım sonra kendiliğinden oldum.adetin 3.günü kontrole gittim kist adetle birlikte kaybolmuştu zaten doktor adet olunca kist de erir demişti.

Yok Canım az önce gidip acilde test yaptırdım sadece biraz daha bekleyim de olmazsam giderim doktora

Ben daha bugün ilk yumurtlama testini yaptım bugün yumurtlamamisim bakalım ne zaman yumurtlayacagim ama gün aşrı iliskiyi bırakmayalim canlar inşallah bi ay hamis haberini alacaz kırmızı kart görenler de uzulmesin lütfen hayırlısı herseyin bol bol dua inşallah

inş olur cnm benım.sende pko mu war ?kist demıssın ya ??

Yok canim adet dönemi olan folikul kistleri ciddi bisi deil ama yumurta catlmayinca oluyo bazen iste..

bende de war onlar cnm.hemde baya varlar.bnde 1kere asılama denedım nasıb olmadı..ama öncesınde tüplere bakmadı salak doktorcum.kımbılır belkıde zamanı gelmemıstı....

bende de war onlar cnm.hemde baya varlar.bnde 1kere asılama denedım nasıb olmadı..ama öncesınde tüplere bakmadı salak doktorcum.kımbılır belkıde zamanı gelmemıstı....
Ben bi yılda ik rahim filmi cekildi sonra asilama oldum asilama oldugu gun son kez ultrasonla bakti polip var dedi..Yinede artik ilac kullanmistim oldum asilama tutmadi..sora ameliyatla polipler alindi..sora tup denedim negatif simdi ikinciyi denedim bekliyorum baklim hepimize hayirlisini versin rabbim..

Offf canım ne çok şeyler yapmissin inşallah emeklerin boşa çıkmasın. Ne kadar süredir deniyordunuz?

amın cnm Rabbim hayırlısını versın ıns.nasıl rahım filmi??çok acılı mı???

Hyrlisu olsn inş cnm tüp u nerde denedn bnde gelcek ay baslick Dr bu ay küçük kist varmış dgm kntr hplri ile 21 tedavi edck gelck ay ki adette bslcz allahtan bişe olmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…