Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar geldi benim kirmizilar :KK43: çarşamba günü tüp bebek için randevu aldık bakalım hayırlısı dün gece moralim çok bozuk tu netten tüp bebek yaptirnların yazilarini okudum ayrıca yaptrcam merkezle ilgili yazılar okudum pek umudum kalmadı yaa şeytan dio hiç birşey yapma ne tüp ne bişe git bi on günlük tatile o parayla bırak ne zamn olursa olsun diyorum offf
cnm cok uzuldum :KK43: nasip degilmis ya. umudunu kaybetme tup bebek insallah olur cnm moralini yuksek tutmalisin her sey nasip kismet.

Selam kızlar bende bugün rahim filminden geldim çektirdim kurtuldum çok şükür tuplerim açık çıktı dr iki ay tedavisiz devam etcez dedi herseyi oluruna bırakın gebelik Şansı yüksek dedi bugün iyice rahatladım

Kızlar geldi benim kirmizilar :KK43: çarşamba günü tüp bebek için randevu aldık bakalım hayırlısı dün gece moralim çok bozuk tu netten tüp bebek yaptirnların yazilarini okudum ayrıca yaptrcam merkezle ilgili yazılar okudum pek umudum kalmadı yaa şeytan dio hiç birşey yapma ne tüp ne bişe git bi on günlük tatile o parayla bırak ne zamn olursa olsun diyorum offf
Canim üzülme hayırlısı olsun inşallah

K krkr canim hayirlisi olsun senin icin uzUldum ama yeni bir surec bekliyor seni hem moral cokkk onemli evet kirmizi kart gordun..ama dusunsene onumuzdeki ay kaliteli sperm ve yumurtadan bebisin olma sansin cok cok articak hep olumlu dusun bugun bitti artik umutlu yarinlar.. var canim..

Selam kızlar bende bugün rahim filminden geldim çektirdim kurtuldum çok şükür tuplerim açık çıktı dr iki ay tedavisiz devam etcez dedi herseyi oluruna bırakın gebelik Şansı yüksek dedi bugün iyice rahatladım
Canim gecmis olsun icin rahatlamistir ben korkudan yaptiramadim..2 ay icinde kalirsin insallah cok yuksekmis hsgden sonra gebelik.

K krkr canim hayirlisi olsun senin icin uzUldum ama yeni bir surec bekliyor seni hem moral cokkk onemli evet kirmizi kart gordun..ama dusunsene onumuzdeki ay kaliteli sperm ve yumurtadan bebisin olma sansin cok cok articak hep olumlu dusun bugun bitti artik umutlu yarinlar.. var canim..
Kafamı nasıl toparlcm bilmiorm bu aralar psikolojik olrk cokusteyim herkese gıcık olyyrm kocama anneme kucuck yigenme bile offf yaaa inşallah yeni umutlarda güzel haberler alirimmmm

kızlarrrr kaç gündür yokummmm çok yoğum hem iş hem ev nasılsınız özledim desteğinizi kimler hamiş ne son durumlar :)

Çorek otu işe yaradı :) kızlar 2 yumurtam olmuş 19 mm 14 mm iğne yapt dua edwlm bol bol doktr hayırlı haberi alcaz inş yeni yılda dedi :)

kizlar aranizda doktor tanidigi varmi bi sonuc gondercm bana yardimci olmasi lazim acilen yarini bekleyemicmm lutfennn

X