Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kafamı nasıl toparlcm bilmiorm bu aralar psikolojik olrk cokusteyim herkese gıcık olyyrm kocama anneme kucuck yigenme bile offf yaaa inşallah yeni umutlarda güzel haberler alirimmmm
Tatlim relax ol sil herseyi kafandan..yakin zamanda arkadasim ilk denemede sonuc aldi sende alacaksin inş.bende kocama takiyorum psikolojimiz alt ust oldu ama sabir ve umut beslemek zorundayiz rahat ol inş guzel haberlerine birlikte sevinicez burdan :)

Evet cnm şukur buyumuş inş olur 19 mm iyi dimi
iyi cnm bende alttan kontrole gitmiştim 22 mm olduğunu sylemişti.Doktor olur bu ay demişti ama olmamıştı.Doktor bana yumurtaların tembel değil olur 1 yıl bekle demişti.Seninde yumurtaların ii çalışyor canım inş seninki olucak.

Sagol canım verdgn moral için ama 2.5 yldr ilk kez bu kadar kötü oldum umutsuz oldum neden blmyrm ama benden sonra 5 tane arkdsm evlendi ve hepsi hamile doğum yaptılar az önce birinin daha hamile oldgnu ogrendm ve vajinusmsdu tedavi oldu hamile kalms

Cnm ne testi ? kendi dr na whatsapptan yollasan yorumlamaz mi
kendi doktorum yokki cnm. yani numarasi yok. ya hamile kalmadan once yapilan testler varmis persembe hormon testiyle birlikte vermistim bugun cikmis prolaktin 0.43 e dusmus bu arada 29 du :) dedigim testler ise vucudumuzun daha once gecirmis oldugu hastaliklar yada bagisiklik kazanamadigi hastaliklar oluyormus. benin 1 2 tanesine bagisiklik kazanmamisim hamis kalirsam bebege mi ne geciomus tam bilmiomrm sonucu gondercktm yaa mrktan öldm

Tatlim prolaktin icin sevindim sut hormonu..bu bahsettigin tetsler toksoplazma testleriyse bagisikligin olanlar normal olmayanlarinda asilari var onlari oluyorsun sarilik ve cesitli hastaliklar icin bebege genetikte varsa gecer ama digerleri icin bir kac doz asi var bunlari oluyorsun diye biliyorum.

Yaaaa onu hic sorma bende bi kil gicik oluyorumki aslinda cok seviniyorum onlar icin ama elde degil bende aldim oyle bi haberler bugun ama napicaz sabirrr sabirrr Allah daha fazla aratmadan herbirimize versin inşallah

Kızlar klomen diye birşey varmış bu tam olarak ne işe yarıyor.
Evet canim kankim kullaniyodu yanilmiyorsam adetin belirli birgunu basliyorsun 5 gun duzenlice iciyorsun.bu sanirim yumurtayi gelistiriyor.ustune bide igne yapiyordu gobekten oyle bi tedaviydi..

Yaaaa onu hic sorma bende bi kil gicik oluyorumki aslinda cok seviniyorum onlar icin ama elde degil bende aldim oyle bi haberler bugun ama napicaz sabirrr sabirrr Allah daha fazla aratmadan herbirimize versin inşallah
İnşallah canım bizlerede o sevinci verir rabbim

Ay bilmediğim ne çok şey varmış.
Arkadasimmm daha neler neler var.. :) ben dr gittimmi soru bombardimanina tutuyorum 50 kisilik bi kiz grubuyla ayni iste olursan herbi halta kulak kabartiyor biliyor duyuyorsun.dr bana bunlari kim sokuyo aklina diyo.ama onu kullananlar buyuttugunu ve gelistirdigini soyler.ben kist yapar diye almadim.cesaret edip bi arkadasim 2 ay dr sormadan kullandi ve gebe kaldi.bide pakos lulara veriliyomus cunku onlarin yumurtalari tam buyumeden catliyomus.

ben bir kere doktora muayeneye gittim oda kasığım çok ağrıyordu kistten şüphlenmiştim doktor orda alttan muayene etmişti bana 22 mm lik yumurtan var demişti ilişkiye devam ded ama iğne falan vermedi.

Kizlarbat yarin. Test aldim ama bugun yapmiycam kendimi zor tutuyorum. Cunku hic hamile gibi hissetmiyorum. Aldigim test zaten 5 liralik olanlardan yani gecikme olmasi gerekiyomus cikmasi icin. Bu testlerden alip gecikmeden sonucu belli olan var mi acaba biliyor musunuz?
@sssedahmettt sen yapicak misin tekrar test? Ne durumdasin merak ediyorum :)

Canim canini skma lutfen Allah hayirlisini nasib etsin diyoruz bak hep. Var bir zamani. En guzeli olsun hakkinda canim. Dualarimdasin...

Canim canini skma lutfen Allah hayirlisini nasib etsin diyoruz bak hep. Var bir zamani. En guzeli olsun hakkinda canim. Dualarimdasin...
Sagol canimmm allah razı olsun işte bazen oluyor böyle isyan etmek istmyrm dilime geliyor tövbe diyorum ama içim ne Dior bilmyrm sabır versin rabbim bize dayanma gücü versin bebekler versin insallah

Sagol canimmm allah razı olsun işte bazen oluyor böyle isyan etmek istmyrm dilime geliyor tövbe diyorum ama içim ne Dior bilmyrm sabır versin rabbim bize dayanma gücü versin bebekler versin insallah
Aminnn kuzum insallah. Rabbim seni en guzel en hayirli ahlakli cocuklarla mujdelesin insallah en kisa zamanda. Cok mutlu olasın ailenle. O kotu soyleyen ic sesini dinleme yilma savas. Hic bi zafere cicekli yoldan gidilmez.. bu da bizim sinavimjz allah daha kotusunu vermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…