Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar ben hala hasta olmadım bugün 4 gün oldu sabah test yaptım gene negatif eşimden istemiştim testi şu hassas olanlardan almıştı bide onunla denedim yok hiç Bi belirtimde yok napiyim ya kan testi yaptırsam mı ki acaba

Bende kullanyrm canım malesef test silik çıktı resmini yuklemeye calsitim olmadiiiij
Kzz nediyosun hadi hayirlisi zaten idrar testi silik cikiyo adeti 3 5 gun gecse bile..10 falan gecmesi gerekiyo idrar testi icin belirginlesmesi icin..ay dualarim seninle inşallah vardir bebiş :) kan testi yaptir yine silik cikarsa canim

Kzz nediyosun hadi hayirlisi zaten idrar testi silik cikiyo adeti 3 5 gun gecse bile..10 falan gecmesi gerekiyo idrar testi icin belirginlesmesi icin..ay dualarim seninle inşallah vardir bebiş :) kan testi yaptir yine silik cikarsa canim
İnşallah çıkar canım çok sagol hemen kan vercem yine çıkarsa ay çıksın hepimizde çıksın ikinci cizgiler ++

Arkadaslar bisey sorcam corekotu kurunu yapiyorum 6 gun oldu bugun. Suan karnim cok agriyor kurden olabilirmi kullanan arkadaslar varmi icinizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…