Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Hayırlı günler kızlar. Bence hiç beklemeyin gidin hastanenin aciline orda kan testi yaptırın. En azından belirsizlikten ve stresten Kurtulmuş olursunuz.

Canm gecen sene tr de smear testi olmustum doktor enfeksiyon var deyip hap vermisti gectimi bilmiyorum. 5 ay oncede dusuk yaptim cok az enfeksiyon var demislerdi. Ama hic hap filan vermediler. Ne yapsam acaba biraksammi kuru bilemedim

Canım ya acile gidince ne diycem hemen yaparlar mı yani kadın doğuma görün demezler mi

Yok canım gebelik testi yaptırmak istiyorum de kan alırlar zaten hemen.sonuç pozitif çıkarsa doktora görün derler.imkanın varsa özelin acilinde yaptırırsan daha çabuk çıkar sonuç. Inşallah hamilesinizdir canimmm

Yok canım gebelik testi yaptırmak istiyorum de kan alırlar zaten hemen.sonuç pozitif çıkarsa doktora görün derler.imkanın varsa özelin acilinde yaptırırsan daha çabuk çıkar sonuç. Inşallah hamilesinizdir canimmm
Anladım Canım yarını bekleyeyim bugün evde değişim yarın da olmazsam gider yaptırırım artık tşk ettim inşaallah hayırlısı :KK15:

Arkadaslar bisey sorcam corekotu kurunu yapiyorum 6 gun oldu bugun. Suan karnim cok agriyor kurden olabilirmi kullanan arkadaslar varmi icinizde.
cnm benim de 5. gun corek otu kurunu kullaniomr devam etmicm kist yapmasindan korkuyorm sol kasigimda batma olustu :KK43:

X