Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Seninde bilmediğin şey yok maşallah canım :) :)

Canim asilamayla ilgili sorum olacak sana. Bayıltarak olmuşsun öyle mi oluyor? Bir de ne kadar süre baygın kalıyorsun? ?? Asilama dan sonra ağrı falan oluyor mu?
Bayiltmadanda yapiolr hatta o çok daha etkilymis ama ben muayeneleridahi anestezili olyrm( ağrı olmyr yarım saat falan baygın kaliyosun ama son asilamadan sonra ben çok şancim oldu hastanede yattım 5 saat serum takildi Dr serum bile taktrmak istemedi bebeğe zarar vermemk için çünkü asilamadam sonra Dr bebek gozuyle bakiyordu o kadar temiz oldu dedi sancı olmasi ii biseymis ama

cnm suan asilamami oldun gunun de gecti ???

Bende çok korkuyordum muayene olmaktan hele ilk muayene De bayilcaktim korkudan.daha sonra iki defa daha muayene e oldum korkum u yendim. Canım bende evliliği min ilk zamanları çok kasıyordum kendimi.bacaklarim kitleniyordu sanki.nette araştırma yaptım vajinismus de o zaman duydum. Allah dan degilmiş im ama kafada bitiyor hersey canım. Psikolojik olarak rahatlaman gerekiyor. Eşinin tutumu da çok önemli. Allah yardımcin olsun ben o iki hafta çok uzulmustum çok iyi hatırlıyorum.

Sagol cnm amin inşallah eşim sagol sun 2.5 yldr sesini cikartmyr olduğu kadar diyor

Kızlar test yaptım ama size yuklymdm bir türlü ay sinirlendim yahu

Kizlarrr gunaydinnnn :)) sigara kullanan var mi aramizda ben birde sigarayla mucadele ediyorum stress olunca biri yaniyo biri sonuyooo (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…