Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kiyamam bekle o zaman kuzucum ins hayirli haberler aliriz :)

Nasip bakalim tatlışlar. Senle zaten bat aynı tatlım belki de sende vardır bişeyler bekleyelim bakalım neler olacak

Kızlar Merhaba bende bu ay tüp bebeğe baslcZ suan dedoxs verdi Dr onu kullanyrz adet olunca gidcektm ama adetm 2 gün geckti adet olmyi bekliorm ya gelmior ama sürekli bir ateş basması var bi adet olsaydim geçerdi sanrm

Stres yapma canım ondan gecikmiş olabilir. Nasıl karar verdiniz tüp bebek yapmaya? Ne zamandır deniyordunuz ? Bir de sorun ne? Çok soru sordum galiba

Stres yapma canım ondan gecikmiş olabilir. Nasıl karar verdiniz tüp bebek yapmaya? Ne zamandır deniyordunuz ? Bir de sorun ne? Çok soru sordum galiba
sorun değil canım ikibuck yıllık evlym sorun vajinismusm 3 aşılama yaptrdm tek yumurtm var en son hazrnda rahmimde miyom vardı amlyt oldum eşime problm yok bndeki problmlrde bunlr sadce doktorlrm psikljk Dior sen ne zmndr istysn neler yptn cnm

Canim vajinismusu asmak icin yaptin mi biseylr? Ben de yasadim o sorunu onun icin anlarim seni... bende de miyom var bu arada :) bu ay olmazsa gebelik asilama dusunuyorum ben de zor bi islem mi?

Evet canım psikolojik olabilir. Bende bir sorun yok canım esimde de bir sorun yok bir senelik evliyiz ilk aylar korunduk sonra istedik ama olmadı. Stres gerçekten çok etkiliyor. Bütün testler yapıldı kaç defa muayene de oldum ama bi sorun yok. Bu arada kızlar rahim filmi çektiren var mı aranızda. Doktorum bana öyle bişey söylemedi ama rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalan çok olmuş.

Gunaydinnn :) canim hsg yi cektirdikten sonra ilk 3 ayda gebe kalma orani cok yuksekmis butun kanala enjektorle ultrason esliginde sivi enjekte ediyolarmis.3 arkadasim yaptirdi 2 si inletmis ortaligi bu agri esigine gore degisiyor ama cok siddetli kasik yada mwns agrisina benziyo diyolar.1.tuttu ertesi ay hamile kaldi.ilaclida yapiyolarmis ozaman bir agri hissetmiyormussun ucreti pahali birde bildigim kadariyla uyusturmaliyi ozeller yapiyo.devlette catir catir canlu canli oluyomus.bende tirstigim icin hic yanasmadim ama tupten kaynakli sorunlar gidiyor.hatta asilama yapmadan once bu filmide istiyorlar burda tedavi bosa gitmesin diye..uzun oldu

Evet tatlım okudum bende çok ağrılı gecen hatta acidan bayılan bile olmuş. Bende hiç yanasmiyorum da merak ettim aramızda hsg çektiren var mı diye. Inşallah böyle şeylere gerek kalmadan hamile kaliriz tatlım. Kafamiza takmasak bu kadar çok düşünmesek olucak ben inanıyorum Allah in izniyle.

günaydın kızlar bende sabah sağlık ocağına gittim tsh ve progesteron testi için tsh yaptılar ama sağlık ocağı progesteron yapmıyormus sağlam bi yerim yok ya tsh da engel adete pro da

günaydın kızlar bende sabah sağlık ocağına gittim tsh ve progesteron testi için tsh yaptılar ama sağlık ocağı progesteron yapmıyormus sağlam bi yerim yok ya tsh da engel adete pro da
degerlerin kac cnm senin ? ben de simdi kan verdim geldim..pazartesi cikackmis herseyime baktircm. prolaktin dustumu cok mrk ediorm

degerlerin kac cnm senin ? ben de simdi kan verdim geldim..pazartesi cikackmis herseyime baktircm. prolaktin dustumu cok mrk ediorm
eskilerini hatırlamıyorum canım bi tsh ı biliyorum çok yüksek değil Allah tan 5 ama progesteronu yaptırmadım proklatin ile onlar farklı seyler mi? plt yazan proklatin mi?

ins düşmüştür canım hayırlı haberler alırsın ins benim de en kısa zaman da izin alıp baktırmam lazım şu su progesterona

İyi cnm asıl sen nasılsın reglin nasl geçti sancn oldumu hiç doktra flan gitcekmsin cnm

Elhamdulillah iyiyim ben de geglmin ilk üç günü çok kötü sancılı geçti üçüncü günde dr gittim ikinciye kan testi yapmadığım için dr kimyasal belki olmuş olabilir dedi. Rahim filmi istedi bir kaç güne rahim filmi çektiricem bakalım ne çıkacak hayırlısı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…