Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Aynen cnm bende n11 den almistim daha once laboquick marka ama kullanmadim aldigimda hamileymisim zaten ogrendim sonra arkadasima verdim
Bende 1 kere almistim ama duzgun kullanamadim ayni saatte ve sabah saatlerinde bakilmasi gerekiyormus bu ay alcam denicem :) ahh canim kafaya cok takiyoruz ister istemez streste cok etkiliyo herseyi.ben bebek icin uc sene bekledim hic aklim yokmus simdi iki yildir ugrasiyorum.atamiyorum aklimda

Bende 1 kere almistim ama duzgun kullanamadim ayni saatte ve sabah saatlerinde bakilmasi gerekiyormus bu ay alcam denicem :) ahh canim kafaya cok takiyoruz ister istemez streste cok etkiliyo herseyi.ben bebek icin uc sene bekledim hic aklim yokmus simdi iki yildir ugrasiyorum.atamiyorum aklimda
Bende atamiyorum canim hayirlisinla alsak su bebis haberlerimizi insallah esim dio simdi cok kafaya takiosun saplanti oldu bole hic olmicak ama engel olamiyorum :KK43:

Senin yumurtlama donemin ne zaman canim

Bende atamiyorum canim hayirlisinla alsak su bebis haberlerimizi insallah esim dio simdi cok kafaya takiosun saplanti oldu bole hic olmicak ama engel olamiyorum :KK43:
Aynen canim benimkide cok rahat.bende pihtilasma var ama yinede gik demiyo..olur cok takma aceleye gerek yok ama olmuyo iste anne olma duygusu bizde cocukluktan var bebekle oynamak beslemek..hepimiz dogustan anneyizde Rabbim aratmadan versin inşallah tum isteyenlere :)

P
Senin yumurtlama donemin ne zaman canim
Bu ay benim degisti.inofolic duzenli kullandigim icin sanirim 4 gun once geldi once yerlesme sandim ama degil adetime 7 gun var yumurtlamadim karisik yani hesap yapamadim bu ay ocaga inşallah :) birde ben duzenli goruyorum 27 sende oylemi

Aynen canim benimkide cok rahat.bende pihtilasma var ama yinede gik demiyo..olur cok takma aceleye gerek yok ama olmuyo iste anne olma duygusu bizde cocukluktan var bebekle oynamak beslemek..hepimiz dogustan anneyizde Rabbim aratmadan versin inşallah tum isteyenlere :)
Amin canim cok farkli bi duygu ben cocukken anne olmazdim bebegim de yoktu dovmusum atmisim babamin aldigi bebekleri :) kim derdi ki o kiz bu hale girecek erkekler iste bazen boyle olabiliyorlar amin canim amin Rabbim hayirlisinla tez vakitte versin ins hepimize cnm

P

Bu ay benim degisti.inofolic duzenli kullandigim icin sanirim 4 gun once geldi once yerlesme sandim ama degil adetime 7 gun var yumurtlamadim karisik yani hesap yapamadim bu ay ocaga inşallah :) birde ben duzenli goruyorum 27 sende oylemi
Canim benim cok duzensiz adet olamiyorum diye doktora gittim progestan eksikligi varmis ilacla kasimda oldum bu ay 1 hafta gecikmeli oldum ona normal dedi kontorolde hersey normal heran hamile kalabilirsin dedi gecen ay ama tutturamadim canim bu ay 17 sini gosteriyor yumurtlama donemini yani yarin bakalim ocak 1 i nasil beklicem bilemiom

Bu ay bendede bir terslik oldu sanirim yumurtlamadim cunku bende bu sumuksu akintiya gore yumurtlama donemini takip ediyordum.adetine gore 1 2 gun oynayabiliyor.birde kasiklardada hafif agri oluyo bendede.daha istekli olurmussun oyle derler benim icimde bi riza oldugu icin okismini anlamiyorum :)
Ahhaha baya guldum ya deli kiz. O rizadan biraz bende de var :))

Kızlar ya benim ayaklarımı ateş basiyor
Mife bulantisi ve ates basmasi. Hmmm guzel geliyor kulaga belki de bi supriz seni bekliyo :)
Bende hala hic bi belirti yok rekora kosuyorum :)
Hayirlisi kuzum ama ader gunune kadar bekle bence de test icin. Ben oyle yapicam bu sefer. 2 ay once 1 gun geciktim, test aldm eczaneden eve geldm hastalandim saka gibiydi :)
Bu ay icim el verirse 3 gun gecikmesini beklicem. Hayirlisj bakalim...

Canim benim cok duzensiz adet olamiyorum diye doktora gittim progestan eksikligi varmis ilacla kasimda oldum bu ay 1 hafta gecikmeli oldum ona normal dedi kontorolde hersey normal heran hamile kalabilirsin dedi gecen ay ama tutturamadim canim bu ay 17 sini gosteriyor yumurtlama donemini yani yarin bakalim ocak 1 i nasil beklicem bilemiom
İnsallah yolunda gider karsila bence bugun 17 sini :)) hayirlisi ne diyelim..iyi geceler tatlim..

Mife bulantisi ve ates basmasi. Hmmm guzel geliyor kulaga belki de bi supriz seni bekliyo :)
Bende hala hic bi belirti yok rekora kosuyorum :)
Hayirlisi kuzum ama ader gunune kadar bekle bence de test icin. Ben oyle yapicam bu sefer. 2 ay once 1 gun geciktim, test aldm eczaneden eve geldm hastalandim saka gibiydi :)
Bu ay icim el verirse 3 gun gecikmesini beklicem. Hayirlisj bakalim...
1.5 yilda yaptigimiz testler zengin ettik milleti tik yok :)

Kızlar Merhaba bende bu ay tüp bebeğe baslcZ suan dedoxs verdi Dr onu kullanyrz adet olunca gidcektm ama adetm 2 gün geckti adet olmyi bekliorm ya gelmior ama sürekli bir ateş basması var bi adet olsaydim geçerdi sanrm

X