Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

*kızlar bu ates ölçme yöntemini deneyen oldu mu hiç?
tatlım ben gebe kaldığım ay yapmıştım.yumurtlama döneminde bi tık yukarda seyrediyor ateş.vucut sıcaklığım 35,5 gidiyordu çatlama ve gebe olduğumu ögrendiğim dönemdede 36 ve üstündeydi çatlamadan sonrada yüksek kaldı.ama o ay ilginç olan ben otomatik hesaplayıcıya bakıyorum hep gösterdiği ovulasyon günleri değilde ondan bir iki gün sonrası yükselmişti ateşim tabi 1 ay denedim denediğim ay gebe kalmıstım :) nekadar doğru yanlış tartışılır.belkide öyle denk geldi.

canım saol dün 35.4 tü bu sabah 36,2 acaba dedim bende

evet çk güzel tam gününde kuzum başla sende yarın şu tarçın bal kürüne ben geç başladm inş faydası olur
oyle yapicm yarin gidip alcm kizlar

hadi bakalım inşallah :) yükselmiş ateşin.. Hergün aynı saatte ve sabah saatlerinde yapın diyor nette.ama ben çalıştığım ve sabah unuttuğum için her akşam aynı saatte ölçüyordum.
bende okumustum canım hatta ayaklarınız yere değmeden yapın eğer sabah yapamıyorsanız 2 saat uzanın ondan sonra ölçün demişler şimdi bu yumurtlayınca mı artıo canım

bende okumustum canım hatta ayaklarınız yere değmeden yapın eğer sabah yapamıyorsanız 2 saat uzanın ondan sonra ölçün demişler şimdi bu yumurtlayınca mı artıo canım
Cnm yukselince 1 gun once yumurtluyormussun drum oyle demisti.yumurtanin 24 saati sperminde 72 saati bekliyormus vucutta.yukselince hemen olmasi gerekiyor iliski ama bunlar dogruda olmaya bilir demisti yani ates yaniltabilir diyip ustunde bile durmadi konusurken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…