Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Tel.dan giriyorumda daha sen diyince farkettim onun sutyen oldugunubayrak o bayrak :) o niyetle..

bluediamond04 canm ben adet oldum bugun hemde erken oldum bu ay. Ins sizden guzel haberler aliriz
Canim vardir bi hayir. Benim de en son adetim oyle oldu. Bu hava degisimleri stres falan cok etkiliyor. Ben gectigimiz sefer oh beklemek zorunda kalmadm diye rahatlamistim ilginc bi sekilde bi yandan :) oldu mu olcak mi hamile miyim belirti var mi. Kendimi dinlemekten cok yoruluyorum her ay.
2016nin ilk ayinda guzel haberi aliriz insallah senden.

Ins canm gercekten bende yoruldum. Birde 5 ay once dusuk yaptim tekrar bebek istiyoruz aceba acelemi ediyorum diyorum. Ama 4 yillik evliyim cok istiyoruz bebegimiz olsun artik

Ins canm gercekten bende yoruldum. Birde 5 ay once dusuk yaptim tekrar bebek istiyoruz aceba acelemi ediyorum diyorum. Ama 4 yillik evliyim cok istiyoruz bebegimiz olsun artik
Canim allah bilir en uygun zaman . Canimizi skmayalim hic bosuna. Biz elimizden geleni yapip gerisini allaha birakicaz. Bu ay biraz daha dikkat et yumurtlama gunlerini kacirmamaya calis. Corek otu kuru falan var diyorlar ondan yap. Hastalanirsam ben de uygulicam daha once hic farkli bsy denemedim bakalim hayirlisi...

Tabi canm allah ne zaman nasip ederse bekliyoruz iste her ay umutla. Canim basladim corekotu kürünü yapmaya bugun. Birde preseed siparis ettik onu bekliyorum. Meryemana otu var onuda kullanacam ayy ne cok sey yapmam gerekiyo bu ay ne halt edecegimi bende sasirdim :) rabbim yuzumuzu guldursun bizlerinde en kisa zamanda ins

Kız yine az kayboldum kaynamış ortalık ya son iki adet dönemini az az oluyorm çk canım sıkılıo eskiden guldur guldr gelirdi galiba kansz duştm

kızlar günaydın kaçırdım bende muhabbet koyuymus şimdi 14 gün var benim adetime 35 günde oluyorum 17 si yumurtlama dio ayın 1 inde adet olmam lazım beklemek çok zor gelio yaa

kızlar günaydın kaçırdım bende muhabbet koyuymus şimdi 14 gün var benim adetime 35 günde oluyorum 17 si yumurtlama dio ayın 1 inde adet olmam lazım beklemek çok zor gelio yaa
Evet gunler gecmiyo. Benim de 6 gun kaldi bakalim neler olacak. Psikolojik de olsa belirtilere o kadar alismisim ki bu ay cok umitsizim onun icin. Hic belirti yok.. goguslerimde acima bile yok inadina :) ben calisiyorum is yerinde bile aklimdan atamiyorum acabalari. Hakkimizda hayirlisi

ben bütün paraları kan ve idrar testine bağışladm geçen ay ve hüsrannn :) alıştım galiba

Hayırlı sabahlar kizlar Nasılsıniz bluediamond04 canım birlikte gün sayıyoruz. Bir de ben geçen ay söz vermiştim kendime takmicam kafama düşünmicem artık diye. Hiç aklımdan çıkmıyor ki

bende öyle canım yalnızım işyerinde slow sarkı açıp açıp gözlerimi sulandırıyorum bu sabah öksürmekten çok aferdersiniz biraz öğürtü oldu eşim gülerek bakıyor dedim dur daha erken yumurtlamadım belki bile bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…