Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar bat 2 ama test kafayi yedi galiba sonuc ne bilemiyorum sizce

Eklentiler

• IMG_20151208_185604.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 58
Şimdi gelelim burda yapacağım konuşmaya arkadaşlar. Bu topik kuruldu kurulalı kimler gelip geçti kalan kaldı giden gitti. Herkesin farklı farklı hayatları farklı farklı eşleri işleri var. Hepimiz tek bir amaç için buradaydık bebek için ve saygı sevgi çerçevesinde arkadaşlıklar kurmak için bu yazı genel yazıdır isteyen üstüne alınabilir. Misal veriyorum minenin kocasının farklı huyu benimkinin farklı huyu vardır. Nihayetinde herkes burdsn çıkınca kendi yaşantısında bnm kocamın hassas olduğu noktalar vardır bu kimseyi ilgilendirmez bir başkasının ki de beni ilgilendirmez. Bir arkadaşımız ufak bir sorun yaşadı yeter ki o mutlu olsun ddik sustuk yapacak bişi yok ben açık demem gerekirse bnm eşim brz otoriterdir belli başlı konularda bir başkası bizim ki koca değil mi iskele kocası mı ne olmuş gibi gibi konuşma yapmış hiç hoş değil her erkeğin belli başlı huyları vardır kimseyi ilgilendiren bi durum değil ben burdan iki arkadaşım ile reel de konuşuyorum eşim geri kafalı değil sadece ortamlardan korkan biridir eğer bu gerikafalılık ise hepimiz tanımadan etmeden birbirimizi faceden ekleyelim numara verelim vs. Neyse çok muhabbet kurmakta iyi değilmiş girmeme kararı aldım bu topiğe üstüne alınmayan arkadaşlarım özel msj atabilir birbirimizin halini hatrını sorarız üstüne alınan da muhatap olmasın bnmle çok lazım değil kalın sağlıcakla

noluyor yineee neye kizdin kizz sen gene ??

noluyor yineee neye kizdin kizz sen gene ??
Heralde bişeyler olmuş inş bilmeden birilerni kırmamışzdır.Ben kendi adıma bu topikten çok şey öğrendim hepinze ayrı ayrı teşekkür edrim.

Selam kizlar. Benim de bu ay 25 aralik. 4 aydir deniyoruz olmuyor artik takmiyim kafaya olursa olur diyorum ama elde degil. Hayirlisi takdir allahin

Biri bata 3 biri 2 kala ama alttaki bozuk snirsam ikinci cizgi bundada var gozukuyor bozuk olunca saylmiyo demi

Eklentiler

• IMG_20151209_000304.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…