Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bencede yrn sabah yap ilk idrarla eger cizgin cikarsa gebelik var demektir ama deger 20 olunca çıkıyor testlerde

Cnm silik olarak çıkmıştı dun sabhta çkmadı kanda duşukde olsa çıktı ya kimyasal oldu bilmiyorm kimyasalda nasıl bişey

Cnm silik olarak çıkmıştı dun sabhta çkmadı kanda duşukde olsa çıktı ya kimyasal oldu bilmiyorm kimyasalda nasıl bişey
Silik çıktığı gün muhtemelen 20 ustuydu heralde canım. Bugün tej cizgiydi sanırım oda degerin düşmüştür ondandir. Seni üzmek istemem ama böyle görünüyor. Kimyasal da sperm ile yumurta birleşiyor ama sonu gelmiyor her 3 kadindan biri yaşar bunu dogal birsey yani. Biz dua edelim de degerin yükselir inşallah

Ama lekelenmemde oldu benm cnm ilk bebeğimde oldğu gibi bugünde bakıldı pozitif testte değer duşuk ama hayırlısı Allahtan

Ama lekelenmemde oldu benm cnm ilk bebeğimde oldğu gibi bugünde bakıldı pozitif testte değer duşuk ama hayırlısı Allahtan

Ben şuan ilk bebekte ne olduysa aynı gidiyor aynı zamanlarda oğrendm aynı vakitler kanamam ama ne bilim şu an umidimi kaybettm ama bu bi gerçek

Biri bişy desin acayip canım sıkıldı şu an gerçekten ya ole bole değil

Biri bişy desin acayip canım sıkıldı şu an gerçekten ya ole bole değil
cnmm hepimiz herseye hazirlikli olmaliyizzz.. cuma gunu tekrar kan ver ozaman bellli olur dusup yukseldigi. moralini bozma suan Allah buyuk

cnmm hepimiz herseye hazirlikli olmaliyizzz.. cuma gunu tekrar kan ver ozaman bellli olur dusup yukseldigi. moralini bozma suan Allah buyuk

Okdar bozukk ağlamamk için zor duruyorum hiç ümidim kalmadı ilk testi tarihi yazıp saklamıştm ilerde ona gosteemek için ilk işim atmk olck bugun duşuk çıkmasıd ondan dı

Okdar bozukk ağlamamk için zor duruyorum hiç ümidim kalmadı ilk testi tarihi yazıp saklamıştm ilerde ona gosteemek için ilk işim atmk olck bugun duşuk çıkmasıd ondan dı
testin varsa bi kere daha yapip ekler misin ?? ya niyee aglicksin ki daha cok erken zatn batina gunler varrr daha anca yuksekir o anca dollendi simdi hcg yukselme vaktii. lutfennn

S Seida canım moralini bozma hayırlısıyla olmuştur inşalla eğer varsa birşeyler moralini yüksek tutman lazım yoksada üzülme lütfen diğer ay nasip olur inşallah Alllah'a bol bol dua et olacak inşallah üzme kendini

bebek falan yok eminim bundan da eminim silik bile var yok gibi morlm çk bozkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…