Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Evet canım mavisle aynı
Canım eyer batin dunse bu iyi sonuçta adetin gecmis oluyor. Teste gore hamilesin silikte olsa cizgin var. Sabah ilk idrarla mi yaptın buda cok onemli ! Bence imkanin varsa kan testi icin hafta sonunu bekleme. Şayet bekleyeceksen fazla test aldiysan ya her gün sabah ilk idrarla yada 2 güne bir tekrar et

Evet cnm aynen öyle benm ümidim yoktu ztn ki olmadıda çarşamba qünü hastaneye qitcem

anladm cnm ilişk esnasında dua et bol bol içinden biraz özel oldu ama ayetel kürsi oku felak nas bebeğim hakkımızda hayırlısı olsun
Görüyorum ben :KK66: hadi hayırlısı olsun cnm ilk idrarla yapmışındır bu sabah inş

evet cnm ilk idrar

kızlarrr yaptm kan sonucu pozitif ama çok düşükk kadın hamile olabilirsinde olmayabilirsinde pek güvenme dedi 8.95 çıktı bayağı düşük bakcak iki gün sonra tekrar yapcam tahlil yükselmesine bakcak umarm hormonel değildir yükselir :) açıkcası sevnsemm bilemedm umutlu konşmadı

kızlarrr yaptm kan sonucu pozitif ama çok düşükk kadın hamile olabilirsinde olmayabilirsinde pek güvenme dedi 8.95 çıktı bayağı düşük bakcak iki gün sonra tekrar yapcam tahlil yükselmesine bakcak umarm hormonel değildir yükselir :) açıkcası sevnsemm bilemedm umutlu konşmadı
cnmm senin bat zaten 11 inde degil mi daha cok var yani. bata kdar yukselir insallha hadi hayirlis :)

Canım eyer batin dunse bu iyi sonuçta adetin gecmis oluyor. Teste gore hamilesin silikte olsa cizgin var. Sabah ilk idrarla mi yaptın buda cok onemli ! Bence imkanin varsa kan testi icin hafta sonunu bekleme. Şayet bekleyeceksen fazla test aldiysan ya her gün sabah ilk idrarla yada 2 güne bir tekrar et
Evet saat sabah yedide yaptım en son uyudum uc buçuk saat sonra yapmış oldum testi bekleyeceğim canım dediğin gibi alicam testi iki gün de bir yapıcam

ben hamileyim diyebilirmiyim sizce :KK43:
cnm ne umutlan ne dee uzul. 5 in uzeri gebelik var deniyor. ama bu deger cikabilir de cikmayabilirde.daha batin gecmeden.neden kan testi yaptirdin ki simdi daha cik.psikolojik.olarak etkileneceksin istee insallah yukselir cnm

cnm ne umutlan ne dee uzul. 5 in uzeri gebelik var deniyor. ama bu deger cikabilir de cikmayabilirde.daha batin gecmeden.neden kan testi yaptirdin ki simdi daha cik.psikolojik.olarak etkileneceksin istee insallah yukselir cnm

dayanamdm cnm napım gözüm hep o testlerdeydi sürekli teste parayı verip silik görene kadar yaptrp en azından var ve yükselmesini bekilcem idrarda var olduğundan bile emin değildim bi çıkıo bi çıkmıo

kızlar doktrumu aradm cumaya kadar yükselir gel dedi cuma sabaha randevum var :)

@gvn1907 qeçmiş olsun cnm dkkat et tospiqe
Minesuu Minesuu benim Adet böyle işte bacım hiç belli olmuyo ne zmn qelceqi :KK43:
seieda seieda sıkma canını ne üzül ne ümitlen kimseye deme bekle bakalım cnm biraz
Z Zeyert1204 silik cnm hala çizqi bi iki qün daha bekle qene yap bakalım sende ümitlenme sonra üzülürsünüz bak

X