Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Şimdi sağlıkci arkadaşıma gönderdim resmi adet yaklaştığı için böyledir dedi
cnm senin bu saglikci arkadasin bi kere daha okusun universiteyi sacma sapan konusuyoe bence. lekelenmen oldugu zamanda adet yaklasinca olur demisti. simdi de buna mi adet yaklasinca olur diyo pessss biraksin o meslegi. bizde adete yakin hep yatik ama negatifti hep. artik sana da yorum yapmicm istedigine inan sinir oldum cidden !!!!!

Şimdi sağlıkci arkadaşıma gönderdim resmi adet yaklaştığı için böyledir dedi
Canım ne alaka Allah aşkına yaaa.... o saglikci arkadaşın ya seni cekemiyor ya sahte diplomalı.... kusura bakma ama çok sinirlendim. .. senin vücudun beta hcg hormonu salgilamasa o test te çizginin "Ç" si çıkmaz. ... Nerede kimde görülmüş adete yakin hamilelik testinde cizgi çıktığı. Hamilelik varsa çıkar yoksa bir b...k cikmaz.
Sanki bana demiş gibi hissettim yaaa cok sinir oldum. Boş boş konusmuyorlarmi bide...

canımmm benimm sağoll Allah sanada nasip eder inşallahh... az önce namazda hepinizin ismini saydımm.. aklıma geldikçe hep söylüomm... destekleriniz için Allah razı olsunn...
Senden de Allah razi olsun kuzum Allah kabul etsin gı ilk basta beni sole valla bi ben kaldim bakk

valla içim daraldı ya 3 gündür kıza moral verlm diyoz bu gün test çıkt hepimiz sevndik ikna edemedk gacı adet yakın demiş ona inandı valla koptm gttm

yok anam zorlamayın inanmıyo bize 9 ay bekle adet olursun belki

Minesuu altaylimm ve mavis_61 katılıyorum hepinize minesuucum ben buraya inanıyorum zaten sadece sormak istedim cevabını ciddiye almadım zaten o sağlıkci olarak röntgen gibi şeylerle ilgileniyormus zaten uzun zamandir görev yapmıyor Neyse siz onu boşverin gerçekten ben size inanıyorum görüşlerinizi önemsiyorum yanlış anladilmayayim lütfen

sağlıkçıyı bırak sokaktan çevrdiğine sor o bile hamilesn der sen sevnçten delirdn inan artk hamişsssinnn Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…