Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Minesuu Minesuu altaylimm altaylimm ve mavis_61 mavis_61 katılıyorum hepinize minesuucum ben buraya inanıyorum zaten sadece sormak istedim cevabını ciddiye almadım zaten o sağlıkci olarak röntgen gibi şeylerle ilgileniyormus zaten uzun zamandir görev yapmıyor Neyse siz onu boşverin gerçekten ben size inanıyorum görüşlerinizi önemsiyorum yanlış anladilmayayim lütfen:KK60::KK74::KK5:
bak ben sana bişey anlatayımm.. ben geçen ay kimyasal geçirdimm ikinci çizgiyi gördükk..arkadaşlarda gördü burda ama tutunamadı düştüü... ondan önceki ay yumurtlama dönemim kurban bayramına denk gelmişti annemlerdeydik bişey yapamadık ve o ay çizgi fln olmadıı.. olmayınca çizgide olmaz zatenn..

Allah razı olsun arkadaşlsr ben size inanıyorum gercekten ne olur kızmayın bana ilk defa böyle şeyler yaşıyorum kafam karışiyor illaki
:KK200::KK200::KK200::KK15::KK15::KK15::KK36::KK68:En Büyük KK

kızlar bişey sorcamm.. şimdi bende kabızlık var wcde zorluom ya kendimi bebişe etki ediomudur?

kızlar bişey sorcamm.. şimdi bende kabızlık var wcde zorluom ya kendimi bebişe etki ediomudur?
Sanmam canım çünkü hamislikte olabiliyormus netten arastir bir ama bence bir sakincasi yoktur. Tavsiyem ac karnina kuru kayısı ye sabahlari bir kac tane iyi geliyor. Tazesi olsa o daha etkilide oda bu mevsim yok

Sanmam canım çünkü hamislikte olabiliyormus netten arastir bir ama bence bir sakincasi yoktur. Tavsiyem ac karnina kuru kayısı ye sabahlari bir kac tane iyi geliyor. Tazesi olsa o daha etkilide oda bu mevsim yok
canım baktımda pek bi bilgi bulamadımm..bi haftadır kbızımm zaten öncedende vardıda incir kürü yapıodum ya o iyi gelmişti bırakınca başladı yine.. kayısı yicem artıkk...

X