Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Deli belki çıkmıştır sen qörememişindir sabredecem diyene bak hele :))
gii wc dee 1 dene kalmiss batti bana. once bi bakistik yok yok yapmiyim. aman yapiyim diye uzun sure bakistik yaptim sonunda :KK70: daha 5 gun oldu cikmaz zaaten 10 gunde rahme inio nerde cikck :KK66:

bişey dicem yaa böyle adetten önce akıntım kyulaşır benimm... koyu sarı oluoo az önce yine öle olmuştuu... hatta ilk kimyasalda da öle olmuştu ...hatırlıomm görünce adetmi olucam acaba demiştim.. yine öyle mi olcak yaa:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

Kızlar merhaba ben 5 yıllık evliyim ve 1.5senedir bebek istiyoruz eşimdede bendede sorun yok çok şükür. 15-20 gün önce hsg çekinmiştim sağ taraf tıkalıymış ve rahimde yapışıklık varmış ama şimdi sorun yok bu ay bayapı umutlanmıştım olur belki diye ama yine hüsran pazartesi doktora gitcem hiç aşılama vs.olmadı önceden burda kür bulmuştum hamilelikle ilgili şimdi bulamıyorum bildiğiniz işe yarar kür vs. Var mı ?

bişey dicem yaa böyle adetten önce akıntım kyulaşır benimm... koyu sarı oluoo az önce yine öle olmuştuu... hatta ilk kimyasalda da öle olmuştu ...hatırlıomm görünce adetmi olucam acaba demiştim.. yine öyle mi olcak yaa:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:
cnm farketmio ki akinti oluo zaten hep kotu dusunmeeee hamissin ve 9 ay hamis olarak kalcnnn:KK20::KK20:

X