Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

mavis_61 mavis_61 canım nasıl anladiki eşin ?
internetten sipariş vermiştim ben testi iş yerine gelmişti kutu haline biraz buyuktu..çıkışta eşim aldı benii ne o diye sormuştuda bende geçiştirmiştimm... dünde dedimya ortalık yerde bıraktım diye yaptığım testi ona sordum evde bişey gördünmü diye o da ne görcemki fln dedi anlamadı ama sonra parçaları birleştirmişş..

Eğer sevinmezsem nankörlük olur zaten Allah bana birşeyleri gösterdi ama çok dua etmiştim kızlar birde bizim burda yavru ve büyük kediler var bir sürü onların karinlarini doyuruyoruz ona yordu eşim bu ay hamile kalmama

Ne daralıyon nan :KK20: canım ne yapayım 16 aydir böyle çok umutlandim olmadı onun etkisi var sevinememde aslında çok heyecanlı ve sevinçli yim de size belli edemiyorum evde görsen beni teste bakıp bakıp duruyorum kursta kafam hiç yerinde değildi (kadınları yanlışlarıni bulup söylemekte zorlandım ) şehirde yaşıyor olsaydım ben se giderdim acile ama koyde yaşıyoruz ve ayrılamiyoruz mecbur pazartesiyi bekleyeceğim anladın mi Minesuu Minesuu cum:KK19::KK5:
anladim cnmmm :KK66:

internetten sipariş vermiştim ben testi iş yerine gelmişti kutu haline biraz buyuktu..çıkışta eşim aldı benii ne o diye sormuştuda bende geçiştirmiştimm... dünde dedimya ortalık yerde bıraktım diye yaptığım testi ona sordum evde bişey gördünmü diye o da ne görcemki fln dedi anlamadı ama sonra parçaları birleştirmişş..
:KK48: himm anladım canim puzzle gibi yani..... bence cok sevinmistir ama korkusundan belli edememistir..... keseyi bir gör birde kalp atışını duy bak nasıl ucacaksiniz havalara :KK76:

Eğer sevinmezsem nankörlük olur zaten Allah bana birşeyleri gösterdi ama çok dua etmiştim kızlar birde bizim burda yavru ve büyük kediler var bir sürü onların karinlarini doyuruyoruz ona yordu eşim bu ay hamile kalmama
Kizzzz soyledin mi hemen süpriz yapsaydinya.... anlat nasıl dedin çabuk :KK59:

@maviş_61 buqünde yapsana bacım test koyulaşmışmı bak bakim siz bize umut oluyonz :KK8: senn adet tarihin ne zmndı cnm

X