Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

stres plolaktin hormonunu yukselttigi icin bebis olmuyormus oyuzden strs hamilelige engel deniliyor aaa cok sevindimm kizz presedd mi aldin sen de hadi bakalim insallah ise yarar

kafaya tokadan baska bisiy takmayin gebeşlerr ben uyumaya calisicm optum iyi geceler

stres plolaktin hormonunu yukselttigi icin bebis olmuyormus oyuzden strs hamilelige engel deniliyor aaa cok sevindimm kizz presedd mi aldin sen de hadi bakalim insallah ise yarar
Insallah cnm benim allah gonlumuze gire verir bizlere de bebek nasib eder annelij nasib edr insallh... opuyorn herkesi iyigeceler

Ben eskiden çok takıyordum anlatacak kimsem yoktu olanlarda bir zaman sonra sıkıldı benden burası iyi oldu ya

Günaydın cicişleerrr bu ay benden size tırt haberi malesef :)

Eklentiler

• DSC_0601.JPG
    22,3 KB · Görüntüleme: 52
Hemen pes ediyosun testlerinde geldi az da öyle denersin olmazsa ama sen günleri kaçırmadın bu ay

kızlar bıraz daha rahatladım 326 çıktı şimdide doktorum dedı salı gunune keseyı gorruz ıns dedı 100 olur dedı ıns olur
mervecim hadi gözün aydın cnm çok sevindim 1000 de vajinal kese gorunuyor 5000 de karından hadi darısı keseyi görmeye inşallah

saoll canımm paylaşım içinn hemen okudumm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…